Machineryline » Aukcia predajov náhradných dielov » Aukcia predajov náhradných dielov Volvo Trucks » Aukcia predajov zavesení Volvo Trucks » Aukcia predajov odpružení torznou tyčou Volvo Trucks » Odpruženie torznou tyčou na kĺbového dumpra Volvo A40 »

Predám odpruženie torznou tyčou na kĺbového dumpra Volvo A40 prostredníctvom aukcie

Odpruženie torznou tyčou na kĺbového dumpra Volvo A40
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Odpruženie torznou tyčou na kĺbového dumpra Volvo A40 - Machineryline
Odpruženie torznou tyčou na kĺbového dumpra Volvo A40 | Obraz 1 - Machineryline
Odpruženie torznou tyčou na kĺbového dumpra Volvo A40 | Obraz 2 - Machineryline
Odpruženie torznou tyčou na kĺbového dumpra Volvo A40 | Obraz 3 - Machineryline
Odpruženie torznou tyčou na kĺbového dumpra Volvo A40 | Obraz 4 - Machineryline
Odpruženie torznou tyčou na kĺbového dumpra Volvo A40 | Obraz 5 - Machineryline
Odpruženie torznou tyčou na kĺbového dumpra Volvo A40 | Obraz 6 - Machineryline
Odpruženie torznou tyčou na kĺbového dumpra Volvo A40 | Obraz 7 - Machineryline
Odpruženie torznou tyčou na kĺbového dumpra Volvo A40 | Obraz 8 - Machineryline
Odpruženie torznou tyčou na kĺbového dumpra Volvo A40 | Obraz 9 - Machineryline
Odpruženie torznou tyčou na kĺbového dumpra Volvo A40 | Obraz 10 - Machineryline
Odpruženie torznou tyčou na kĺbového dumpra Volvo A40 | Obraz 11 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/11
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Lokalizácia: Nemecko Dormagen6659 km do "United States/Columbus"
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-02 09:00
Dátum zakončenia: 2026-09-04 19:00
Dátum umiestnenia: včera
Machineryline ID: FZ52223
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 200314035
V sklade 1

Dodatočné informácie — Odpruženie torznou tyčou na kĺbového dumpra Volvo A40

Torsion Rod for Volvo A40 - 200314035
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Pneumatický rázový uťahovák
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Odpruženie torznou tyčou - triediaca lyžica
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Rýchloupínacie zariadenie
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
odpruženia torznou tyčou
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba Dražba
Odpruženie torznou tyčou - triediaca lyžica
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový vysokozdvižný vozík
2025
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Rýpadlo na prekládku materiálov
2018
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Skrinka na náradie
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Príves s navijakom na káble
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2016
290 m/h
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Zemný valec
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Hydromotor
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kabína
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kabína
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Odpruženie torznou tyčou - nakladacia lyžica
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Cestný stavebný materiál
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Sedadlo
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Nástrčná hlava
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Iný generátor
2022
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Traktorová kosačka
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Stacionárny kompresor
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu