Machineryline » Aukcia predajov náhradných dielov » Aukcia predajov náhradných dielov kabíny » Aukcia predajov sedadiel » Sedadlo QL YY53 na stavebného stroja »

Predám sedadlo QL YY53 na stavebného stroja prostredníctvom aukcie

Sedadlo QL YY53 na stavebného stroja
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Sedadlo QL YY53 na stavebného stroja - Machineryline
Sedadlo QL YY53 na stavebného stroja | Obraz 1 - Machineryline
Sedadlo QL YY53 na stavebného stroja | Obraz 2 - Machineryline
Sedadlo QL YY53 na stavebného stroja | Obraz 3 - Machineryline
Sedadlo QL YY53 na stavebného stroja | Obraz 4 - Machineryline
Sedadlo QL YY53 na stavebného stroja | Obraz 5 - Machineryline
Sedadlo QL YY53 na stavebného stroja | Obraz 6 - Machineryline
Sedadlo QL YY53 na stavebného stroja | Obraz 7 - Machineryline
Sedadlo QL YY53 na stavebného stroja | Obraz 8 - Machineryline
Sedadlo QL YY53 na stavebného stroja | Obraz 9 - Machineryline
Sedadlo QL YY53 na stavebného stroja | Obraz 10 - Machineryline
Sedadlo QL YY53 na stavebného stroja | Obraz 11 - Machineryline
Sedadlo QL YY53 na stavebného stroja | Obraz 12 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/12
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Druh: sedadlo
Vlastná hmotnosť: 30 kg
Lokalizácia: Nemecko Dormagen6659 km do "United States/Columbus"
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-02 09:00
Dátum zakončenia: 2026-09-04 19:00
Dátum umiestnenia: viac ako 1 mesiac
Machineryline ID: YP51419
Stav
Stav: nový
Dodatočné informácie
VIN: 200308520
V sklade 1

Dodatočné informácie — Sedadlo QL YY53 na stavebného stroja

Unused QL YY53 Seat (2 of) - 200308520
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Sedadlo
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
sedadlo Komatsu 17A-57-62810 na stavebného stroja
1
Cena na požiadanie
Sedadlo
Stav nový
17A-57-62810
Nemecko, Rheda-Wiedenbrück
Obráťte sa na predajcu
sedadlo 21T-30-32352 na stavebného stroja Komatsu
1
Cena na požiadanie
Sedadlo
Stav nový
21T-30-32352
Nemecko, Rheda-Wiedenbrück
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
sedadlá
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
sedadlo 11211303 na rýpadla Liebherr R9100, R9150, R9200, R9600
1
Cena na požiadanie
Sedadlo
Stav nový
11211303 10353706, 10678124
Nemecko, Rheda-Wiedenbrück
Obráťte sa na predajcu
sedadlo Grammer MSG95A 722 24V na rýpadla
1
Cena na požiadanie
Sedadlo
Stav nový
MSG95A 722 24V
Nemecko, Rheda-Wiedenbrück
Obráťte sa na predajcu
sedadlo Grammer Fahrersitz 90462240 na rýpadla Komatsu PC3000, PC4000, PC5500
1
Cena na požiadanie
Sedadlo
Stav nový
90462240 79830473, 79796273, 90460440
Nemecko, Rheda-Wiedenbrück
Obráťte sa na predajcu
sedadlo Epiroc 2657569444 na rýpadla
1
Cena na požiadanie
Sedadlo
Stav nový
2657569444
Nemecko, Rheda-Wiedenbrück
Obráťte sa na predajcu
sedadlo na ryhovača Ditch-Witch RT95-M sedadlo na ryhovača Ditch-Witch RT95-M
2
Cena na požiadanie
Sedadlo
Mexiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Obráťte sa na predajcu
sedadlo 414945A1 na rýpadla-nakladača Case 570MXT
1
Cena na požiadanie
Sedadlo
414945A1
Mexiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Obráťte sa na predajcu
sedadlo AT196286 na rýpadla-nakladača John Deere 310G sedadlo AT196286 na rýpadla-nakladača John Deere 310G sedadlo AT196286 na rýpadla-nakladača John Deere 310G
3
350 USD ≈ 302,30 €
Sedadlo
AT196286
Mexiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Obráťte sa na predajcu
sedadlo JCB 128/M8877 na rýpadla-nakladača JCB 3CX, 4CX, 128/M8877, 128/M8929, 332/E2483, 402/K3855, 128/17568, 40/910892, 40/911072, 40/910899, 40/910571, 402/L6305, 402/M0813, 402/K2557, 332/E2480 sedadlo JCB 128/M8877 na rýpadla-nakladača JCB 3CX, 4CX, 128/M8877, 128/M8929, 332/E2483, 402/K3855, 128/17568, 40/910892, 40/911072, 40/910899, 40/910571, 402/L6305, 402/M0813, 402/K2557, 332/E2480
2
Cena na požiadanie
Sedadlo
Stav nový
128/M8877, 128/M8929, 332/E2483, 402/K3855, 128/17568, 40/910892, 40/911072, 40/910899, 40/910571,...
Estónsko, Tallinn
Eriteh Service OÜ
Obráťte sa na predajcu
sedadlo Liebherr Seating 1010734 na stavebného stroja sedadlo Liebherr Seating 1010734 na stavebného stroja sedadlo Liebherr Seating 1010734 na stavebného stroja
3
600 € Bez DPH
Sedadlo
1010734 10102017 / 7373798 10040709
Holandsko, Ede
Grovema BV
Obráťte sa na predajcu
sedadlo Liebherr Operators Seat 1010865 na stavebného stroja sedadlo Liebherr Operators Seat 1010865 na stavebného stroja
2
500 € Bez DPH
Sedadlo
1010865
Holandsko, Ede
Grovema BV
Obráťte sa na predajcu
1 500 € Bez DPH
Sedadlo
Stav nový
563-5979
Belgicko, Bree
Smeets & Zonen Spare Parts
Obráťte sa na predajcu
sedadlo Liebherr Seating 1017172 na rýpadla Liebherr A904C Li / A944C Li / A914C li sedadlo Liebherr Seating 1017172 na rýpadla Liebherr A904C Li / A944C Li / A914C li sedadlo Liebherr Seating 1017172 na rýpadla Liebherr A904C Li / A944C Li / A914C li
3
1 250 € Bez DPH
Sedadlo
1017172 9399896 / 9935728
Holandsko, Ede
Grovema BV
Obráťte sa na predajcu
2 500 € Bez DPH
Sedadlo
Holandsko, Ede gld
Grovema BV
Obráťte sa na predajcu
sedadlo CB11484684 na rýpadla-nakladača John Deere 210LJ sedadlo CB11484684 na rýpadla-nakladača John Deere 210LJ sedadlo CB11484684 na rýpadla-nakladača John Deere 210LJ
3
Cena na požiadanie
Sedadlo
CB11484684
Mexiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sedadlo
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sedadlo
VOE14577670 VOE14577671 VOE14556916
Litva, Telšiai
UAB “KASIMA”
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sedadlo
SA1167-01100 SA 1167-01110 1167-01120 1167-01050 VOE 14502157 14517248
Litva, Telšiai
UAB “KASIMA”
Obráťte sa na predajcu