Machineryline » Aukcia predajov stavebných strojov » Aukcia predajov stavebných nakladačov » Aukcia predajov kolesových nakladačov » Aukcia predajov kolesových nakladačov Volvo » Kolesový nakladač Volvo L90H »

Predám kolesový nakladač Volvo L90H prostredníctvom aukcie

Volvo L90H
157 400 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kolesový nakladač Volvo L90H - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 1 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 2 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 3 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 4 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 5 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 6 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 7 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 8 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 9 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 10 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 11 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 12 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 13 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 14 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 15 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 16 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 17 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 18 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 19 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 20 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 21 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 22 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 23 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 24 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 25 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 26 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 27 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 28 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 29 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 30 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 31 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 32 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 33 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 34 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 35 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 36 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 37 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 38 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 39 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 40 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 41 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 42 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 43 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 44 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 45 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 46 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 47 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 48 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 49 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 50 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 51 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 52 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 53 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 54 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 55 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 56 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 57 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 58 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 59 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 60 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 61 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 62 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 63 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 64 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 65 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 66 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 67 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 68 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 69 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 70 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 71 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 72 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 73 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 74 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 75 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 76 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 77 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 78 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 79 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 80 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 81 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 82 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 83 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 84 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 85 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 86 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 87 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 88 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 89 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 90 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 91 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 92 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 93 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L90H | Obraz 94 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
1/94
Začiatočná ponuka:
157 400 €
Cena bez DPH
1 756 000 SEK
196 750 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Volvo
Model: L90H
Doba prevádzky: 2 697 m/h
Nosnosť: 3 134 kg
Celková hmotnosť auta: 19 000 kg
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3268733
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-07 12:42
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Opis
Typ pohonu: celkový pohon
Motor
Palivo: diesel
Kabína a komfort
Adaptívny tempomat
Ďalšie možnosti
Klimatizácia: ovládanie klimatizácie
Posilňovač riadenia: hydraulický
Parkovací asistent
Kamera spätného chodu
Dodatočná kompletácia
Centrálne mazanie
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: VCE0L90HC00020044
Dodatočné služby

Dodatočné informácie — Kolesový nakladač Volvo L90H

Objektet har förvarats:Under tak eller väderskyddInformation om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartKommentar om användning:Kommer ev brukas under auktionstidenInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, inga kända anmärkningar eller felService:Har gått på serviceavtalKommentar om service:Nästa service om 300h (1000h intervall)
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2023
AdBlue: Ja, inkopplat
Typ av hydraulolja: Hydraulolja 46
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20231003
Besiktigad till och med: 20271130
Antal registrerade ägare: 1
Antal nycklar: 2
Bredd (m): Ca 2,70m
motoreffekt: гидравлический
växellåda: Lock-up
Teknisk specifikation
Long boom
Hjulutrustning
Bridgestone 650/65R25
VTS
Stänkskärmar
heltäckande
bak
för 80profilsdäck
Stänkskydd
heltäckande 80profil (till WL22004/WL22014)
Hytt
Förarstol
Premium(ISRI6830KA
fläkt/plandämp
2pktbälte)
Radio BlueTooth/USB/AUX
Subwoofer
Installationssats för radio
höger sida
inkl. uttag 11A 12V
Rattkula
Skjutfönster i dörr
Solskyddsgardin
bakrutan
Pausvärmare
Reservstyrning
Parkeringsbromsalarm för luftfjädrad stol
Wire för fastsättning av instruktionsbok
Fjärröppnare till dörren
Askkopp/Pennhållare
Kupévärmaruttag i hytt
240V
Spakstyrning
CDC för ELservo
CoPilot inkl. backkamera
Backradar (i CoPilotskärmen WL45052 / WL45057)
Backspeglar
eluppvärmda/eljusterbara
Ljudisoleringssats
EU
exkl. dekal
Operator Coaching
Basic
Motor
Motor D6 (Steg5) EU
Handgas
Automatisk motoravstängning
Fördröjd motoravstängning
Förrenare
turbotyp
Motorvärmare (blockvärmare)
230 V
LockUptransmission
Dragkraftsreglering (Rimpull control)
Elektronikutrustning
Sidomarkeringsbelysning
Belyst skylthållare för reg.skylt
Blixtljus
Arbetsbelysning LED
redskapbelysning
LEDpkt Power=16st arb.lamp(22st L200HHL)+färdbel+baklysen
Roterande varningsljus
LED
White noise
Hydraulikutrustning
Elservo
Long Boom
inkl. 4 hydraulfunktioner
Höjdbegränsare Volvo (ej godkänd för arb. under kontaktledn)
Separat redskapslåsning
Long Boom
Service & underhåll
Fettpåfyllningspump för centralsmörjning
Lastarmsfjädring
BSS (inkl. enkelverkande lyftfunktion)
Motvikt för timmerhantering OBS! Komb.krav med 3:e funk
Bogserbygel (dragkrok)
Ljuddekal
EU
Extrautrustning
Avstängningsbrytare för backtuta eller blixtljus
Eberspächer fordonsvärmare 5 kW
El/säkringssats för externa extrautrustningar
Eluttag på framram
Golvmatta
textil för maskiner med elservo
MittX Motorhuvsbåge
MittX Takbåge med integrerad ledljusramp
blixt och position
Registrerad hos Transportstyrelsen
3e funktion
4e funktion
Dieselvärmare
Våg OBW
Lastarmsfjädring
Låsbar dörr
Brandsläckare
Zobraziť celý komentár
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 22 590 € 252 000 SEK
Kolesový nakladač
2015
2 786 m/h
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 10 930 € 122 000 SEK
Kolesový nakladač
3 834 m/h
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 125 700 € 1 402 000 SEK
Kolesový nakladač
6 122 m/h
Palivo diesel Nosnosť 3 278 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 2 285 € 25 500 SEK
Kolesový nakladač
7 431 m/h
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 630 € 40 500 SEK
Kolesový nakladač
1973
7 223 m/h
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 10 840 € 121 000 SEK
Kolesový nakladač
1999
Výkon 42.97 kW (58.46 HP) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 9 142 € 102 000 SEK
Kolesový nakladač
2014
17 401 m/h
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 8,96 € 100 SEK
Kolesový nakladač
1970
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 18 370 € 205 000 SEK
Kolesový nakladač
1996
Výkon 87 kW (118 HP) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 6 543 € 73 000 SEK
Kolesový nakladač
12 348 m/h
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 837 € 20 500 SEK
Kolesový nakladač
1995
16 694 m/h
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 23 300 € 260 000 SEK
Kolesový nakladač
2007
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 13 090 € 146 000 SEK
Kolesový nakladač
2016
37 355 m/h
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 734 € 30 500 SEK
Kolesový nakladač
1997
33 886 m/h
Výkon 113 kW (154 HP) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 22 410 € 250 000 SEK
Kolesový nakladač
2008
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 44 990 € 502 000 SEK
Kolesový nakladač
13 647 m/h
Palivo diesel Nosnosť 1 840 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 689 € 30 000 SEK
Kolesový nakladač
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 18 010 € 201 000 SEK
Kolesový nakladač
2019
Výkon 55.36 kW (75.32 HP) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 13 890 € 155 000 SEK
Kolesový nakladač
2010
223 352 m/h
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 15 060 € 168 000 SEK
Kolesový nakladač
23 734 m/h
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden