Machineryline » Aukcia predajov stavebných strojov » Aukcia predajov stavebných nakladačov » Aukcia predajov kolesových nakladačov » Aukcia predajov kolesových nakladačov Volvo » Kolesový nakladač Volvo L30B »

Predám kolesový nakladač Volvo L30B prostredníctvom aukcie

Volvo L30B
10 840 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kolesový nakladač Volvo L30B - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 1 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 2 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 3 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 4 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 5 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 6 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 7 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 8 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 9 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 10 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 11 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 12 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 13 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 14 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 15 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 16 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 17 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 18 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 19 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 20 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 21 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 22 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 23 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 24 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 25 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 26 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 27 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 28 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 29 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 30 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 31 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 32 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 33 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 34 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 35 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 36 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 37 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 38 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 39 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 40 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 41 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 42 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 43 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 44 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 45 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 46 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 47 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 48 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 49 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 50 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 51 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 52 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 53 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 54 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 55 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 56 - Machineryline
Kolesový nakladač Volvo L30B | Obraz 57 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
1/57
Začiatočná ponuka:
10 840 €
Cena bez DPH
121 000 SEK
13 550 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Volvo
Model: L30B
Rok výroby: 1999
Celková hmotnosť auta: 6 650 kg
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3269906
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-08 12:19
Dátum umiestnenia: 2. 9. 2026
Opis
Celkový rozmer: 5,6 m × 1,8 m × 2,8 m
Typ pohonu: celkový pohon
Motor
Výkon: 42.97 kW (58.46 HP)
Palivo: diesel
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: L30D1800653
Dodatočné služby

Dodatočné informácie — Kolesový nakladač Volvo L30B

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felService:Information saknas
År enligt: Typskylt
Däckfabrikat: Alliance
Däckdimension fram: 365/80R20 EM
Däckdimension bak: 365/80R20 EM
Antal nycklar: 1
Lasthjälp med: Lastmaskin
Digitala drifttimmar: 6809 h
CE-märkt
Redskap
Skopa
Gafflar
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 2 689 € 30 000 SEK
Kolesový nakladač
1999
Výkon 113 kW (154 HP) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 734 € 30 500 SEK
Kolesový nakladač
1997
33 886 m/h
Výkon 113 kW (154 HP) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 18 370 € 205 000 SEK
Kolesový nakladač
1996
Výkon 87 kW (118 HP) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
kolesové nakladače Volvo rok výroby: od 1996 do 2002
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 1 837 € 20 500 SEK
Kolesový nakladač
1995
16 694 m/h
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 12 100 € 135 000 SEK
Kolesový nakladač
2003
Výkon 102 kW (139 HP) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba Dražba
Kolesový nakladač
1997
19 447 m/h
Výkon 70.95 kW (96.53 HP) Palivo diesel
Švédsko, Haninge
Maskinera AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 6 543 € 73 000 SEK
Kolesový nakladač
12 348 m/h
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
439,20 € 4 900 SEK
Kolesový nakladač
2002
Švédsko, Arvika Municipality
Rackstad Bil & Delar AB
Obráťte sa na predajcu
kolesový nakladač Volvo L50C *10.000hrs *3rd Funct. *New Turbo *New Service kolesový nakladač Volvo L50C *10.000hrs *3rd Funct. *New Turbo *New Service
2
29 500 € Bez DPH
Kolesový nakladač
1997
10 000 m/h
Výkon 71 kW (96.6 HP) Palivo diesel
Švédsko
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 630 € 40 500 SEK
Kolesový nakladač
1973
7 223 m/h
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 11 740 € 131 000 SEK
Kolesový nakladač
2004
35 858 m/h
Výkon 121 kW (165 HP) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 157 400 € 1 756 000 SEK
Kolesový nakladač
2 697 m/h
Palivo diesel Nosnosť 3 134 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 9 142 € 102 000 SEK
Kolesový nakladač
2014
17 401 m/h
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 22 590 € 252 000 SEK
Kolesový nakladač
2015
2 786 m/h
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 8,96 € 100 SEK
Kolesový nakladač
1970
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 10 930 € 122 000 SEK
Kolesový nakladač
3 834 m/h
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 11 290 € 126 000 SEK
Kolesový nakladač
1998
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 13 090 € 146 000 SEK
Kolesový nakladač
2016
37 355 m/h
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 14 610 € 163 000 SEK
Kolesový nakladač
2002
19 395 m/h
Výkon 74 kW (101 HP) Nosnosť 740 kg Pohon 4x4 Rýchlosť 40 km/h
Švédsko, Färjestaden
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
33 610 € 375 000 SEK
Kolesový nakladač
2002
16 245 m/h
Výkon 164 kW (223 HP) Palivo diesel Rýchlosť 40 km/h
Švédsko, Bro
GT Trading Entreprenadmaskiner AB
Obráťte sa na predajcu