Lepiaci stroj Perfect Ratiobinder KM 470






Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.
Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.
Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.
Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.
Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.
- Prevod zálohy na kartu
- Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
- Prevod na účet "správcu"
- Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
- Prevod na firemný účet s podobným názvom
- Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
- Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
- Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Kontakty predavača




















Kolbus Ratiobinder KM470 23 Zagne
Format / Size min 125 x 100 x 3mm / max 460 x 310 x 60mm
Buchblockdicke min. 3mm - max. 60mmAussattung / Consist of:
Zusammentragmschine / Gatherer ZU 803 32 Stations
Links- und Rechtslauf / Left and right side
Criss-Cross Auslage / Criss-Cross delivery
Anleger Vor- & Nachsatz für Hardcoverproduktion / Feeder for endsheet hard cover production
Handanleger / Hand fed stationRatiobinder KM 470 mit 25 Zangen / Ratiobinder KM 470 with 25 Clamps
PUR Rückenleimwerk / PUR spine gluing unit
Hotmelt spine gluing unit
PUR-, Hotmelt- und Dispersionsklebebindung / PUR, Hotmelt and dispersion glue binding
Seitenbeleimung Heißleim / Hotmelt side gluing unit
Fälzelstation / Back Lining station
Buchblock- und Ganzpresse FM 405 für fadengeheftete Buchblocks für HardcoverproduktionKolbus FM 405
Buchblock- und Ganzpresse FM 405 für fadengeheftete Buchblocks für Hardcoverproduktion
Book block and PRessing Station FM 405 for sewing book blocks and hard cover productionsDreischneider / Three knife Trimmer Kolbus HD 150