Machineryline » Aukcia predajov náhradných dielov » Aukcia predajov náhradných dielov Volvo Trucks » Aukcia predajov zavesení Volvo Trucks » Aukcia predajov pásov Volvo Trucks » Aukcia predajov tretier Volvo Trucks » Tretra na rýpadla Volvo EC140 »

Predám tretru na rýpadla Volvo EC140 prostredníctvom aukcie

Tretra na rýpadla Volvo EC140
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Tretra na rýpadla Volvo EC140 - Machineryline
Tretra na rýpadla Volvo EC140 | Obraz 1 - Machineryline
Tretra na rýpadla Volvo EC140 | Obraz 2 - Machineryline
Tretra na rýpadla Volvo EC140 | Obraz 3 - Machineryline
Tretra na rýpadla Volvo EC140 | Obraz 4 - Machineryline
Tretra na rýpadla Volvo EC140 | Obraz 5 - Machineryline
Tretra na rýpadla Volvo EC140 | Obraz 6 - Machineryline
Tretra na rýpadla Volvo EC140 | Obraz 7 - Machineryline
Tretra na rýpadla Volvo EC140 | Obraz 8 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/8
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Druh: tretra
Lokalizácia: Nemecko Dormagen6659 km do "United States/Columbus"
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-06-24 09:00
Dátum zakončenia: 2026-06-26 19:00
Dátum umiestnenia: 20. 8. 2026
Machineryline ID: LE51065
Opis
Šírka pásov: 500 mm
Stav
Stav: nový
Dodatočné informácie
VIN: 200305143
V sklade 1

Dodatočné informácie — Tretra na rýpadla Volvo EC140

Unused 500mm Track Plates to suit Volvo EC140, Material No. 14551707 (46 of) - 200305143
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Tretra
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Tretra
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Tretra
Stav nový
14735615
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba Dražba
Tretra
Stav nový
1451162
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Tretra
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Tretra
Stav nový
14735616
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Tretra
Stav nový
14532504
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Tretra
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Tretra
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Tretra
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Tretra
Stav nový
14511620
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
750 €
Tretra
Holandsko, Nunspeet
Chess ITC
Obráťte sa na predajcu