Machineryline » Aukcia predajov surovín » Aukcia predajov stavebných materiálov » Aukcia predajov strešných materiálov » Aukcia predajov strešných materiálov Willab » Willab 5000x1210x18 mm »

Willab 5000x1210x18 mm

Willab 5000x1210x18 mm
26,89 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Willab 5000x1210x18 mm - Machineryline
Willab 5000x1210x18 mm | Obraz 1 - Machineryline
Willab 5000x1210x18 mm | Obraz 2 - Machineryline
Willab 5000x1210x18 mm | Obraz 3 - Machineryline
Willab 5000x1210x18 mm | Obraz 4 - Machineryline
Willab 5000x1210x18 mm | Obraz 5 - Machineryline
Willab 5000x1210x18 mm | Obraz 6 - Machineryline
Willab 5000x1210x18 mm | Obraz 7 - Machineryline
Willab 5000x1210x18 mm | Obraz 8 - Machineryline
Willab 5000x1210x18 mm | Obraz 9 - Machineryline
Willab 5000x1210x18 mm | Obraz 10 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/10
Začiatočná ponuka:
26,89 €
300 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Výrobca: Willab
Lokalizácia: Švédsko Ängelholm
Identifikačné číslo predajcu: 273306
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-17 09:23
Dátum umiestnenia: 2. 9. 2026
Detaily:
Švédsky
Preložiť do slovenčiny
Fabrikat: WILLAB
Modell: 5000x1210x18 mm
Kanalplasttak
Mått & vikt
Övriga upplysningar
Opis
Dĺžka: 5 000 mm
Šírka: 1 210 mm
Výška: 18 mm
Celkový rozmer: 5 m × 1,21 m × 0,018 m
Stav
Stav: pojazdené
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 26,89 € 300 SEK
Strešný materiál
Švédsko, Södertälje
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 26,89 € 300 SEK
Strešný materiál
Švédsko, Västerås
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 35,85 € 400 SEK
Strešný materiál
Švédsko, Löderup
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
strešné materiály Willab
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 251 € 2 800 SEK
Strešný materiál
2010
Švédsko, Eslöv
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 53,78 € 600 SEK
Strešný materiál
Švédsko, Vislanda
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Strešný materiál
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Strešný materiál
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Strešný materiál
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba 250 € Bez DPH
Strešný materiál
Holandsko, De Hoef
dražba Dražba
Strešný materiál
2026
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
Trapézový hliník 840/7700 Trapézový hliník 840/7700
2
Cena na požiadanie
Strešný materiál
Nemecko, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Strešný materiál
2026
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Strešný materiál
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba 625 € Bez DPH
Strešný materiál
Holandsko, Helmond