Machineryline » Aukcia predajov surovín » Aukcia predajov stavebných materiálov » Aukcia predajov strešných materiálov » Aukcia predajov strešných materiálov Cedral » Cedral bridlica - trieda požiarnej ochrany A2 - tmavosivá - 45x32 cm (1320x) »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
V predaji: 1355 inzerátov
8 rokov v Machineryline
8 rokov v Machineryline
96 rokov na trhu
96 rokov na trhu

Cedral bridlica - trieda požiarnej ochrany A2 - tmavosivá - 45x32 cm (1320x)

Cedral bridlica - trieda požiarnej ochrany A2 - tmavosivá - 45x32 cm (1320x)
625 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Cedral bridlica - trieda požiarnej ochrany A2 - tmavosivá - 45x32 cm (1320x) - Machineryline
Cedral bridlica - trieda požiarnej ochrany A2 - tmavosivá - 45x32 cm (1320x) | Obraz 1 - Machineryline
Cedral bridlica - trieda požiarnej ochrany A2 - tmavosivá - 45x32 cm (1320x) | Obraz 2 - Machineryline
Cedral bridlica - trieda požiarnej ochrany A2 - tmavosivá - 45x32 cm (1320x) | Obraz 3 - Machineryline
Cedral bridlica - trieda požiarnej ochrany A2 - tmavosivá - 45x32 cm (1320x) | Obraz 4 - Machineryline
Cedral bridlica - trieda požiarnej ochrany A2 - tmavosivá - 45x32 cm (1320x) | Obraz 5 - Machineryline
Cedral bridlica - trieda požiarnej ochrany A2 - tmavosivá - 45x32 cm (1320x) | Obraz 6 - Machineryline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/6
Začiatočná ponuka:
625 €
Cena bez DPH
756,25 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Výrobca: Cedral
Lokalizácia: Holandsko Helmond
Identifikačné číslo predajcu: A1-45093-1224
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-07 21:13
Dátum umiestnenia: 31. 8. 2026
Detaily:
Anglický
Poľský
Nemecký
Rumunský
Talianský
Francúzsky
Holandský
Preložiť do slovenčiny
Cedral Boronda Slate, 45x32 cm
Thermal conductivity coefficient λD 0.46 W/m.K
Reaction to fire A2-s1,d0
Package dimensions: 125x95x50 cm, 1,217 kg
Cedral Boronda Leisteen, 45x32 cm Warmtegeleidingscoëfficiënt λD 0,46 W/m.K Brandreactie A2-s1,d0 Afmetingen pakket: 125x95x50 cm, 1.217 kg
width: 32
Preložiť do slovenčiny
Łupek Cedral Boronda, 45x32 cm
Współczynnik przewodności cieplnej λD 0,46 W/m.K
Reakcja na ogień A2-s1,d0
Wymiary opakowania: 125x95x50 cm, 1 217 kg
Preložiť do slovenčiny
Cedral Boronda Schiefer, 45x32 cm
Wärmeleitfähigkeitskoeffizient λD 0,46 W/m.K
Reaktion auf Feuer A2-s1,d0
Gehäusemaße: 125x95x50 cm, 1.217 kg
Preložiť do slovenčiny
Ardezie Boronda cedrală, 45x32 cm
Coeficient de conductivitate termică λD 0,46 W/m.K
Reacția la foc A2-s1,d0
Dimensiunile pachetului: 125x95x50 cm, 1.217 kg
Preložiť do slovenčiny
Ardesia Boronda di Cedral, 45x32 cm
Coefficiente di conducibilità termica λD 0,46 W/m.K
Reazione all'incendio A2-s1,d0
Dimensioni del pacchetto: 125x95x50 cm, 1.217 kg
Preložiť do slovenčiny
Ardoise de Boronda de cèdre, 45x32 cm
Coefficient de conductivité thermique λD 0,46 W/m.K
Réaction à l’incendie A2-s1,d0
Dimensions du boîtier : 125x95x50 cm, 1 217 kg
Preložiť do slovenčiny
Cedral Boronda Leisteen, 45x32 cm
Warmtegeleidingscoëfficiënt λD 0,46 W/m.K
Brandreactie A2-s1,d0
Afmetingen pakket: 125x95x50 cm, 1.217 kg
Opis
Počet: 1320
Stav
Stav: pojazdené
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 250 € Bez DPH
Strešný materiál
Holandsko, De Hoef