Machineryline » Aukcia predajov priemyselných strojov » Aukcia predajov kompresorov » Aukcia predajov stacionárnych kompresorov » Aukcia predajov stacionárnych kompresorov Kaeser » Stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012 »

Predám stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012 prostredníctvom aukcie

Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012
810 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012 - Machineryline
Stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012 | Obraz 1 - Machineryline
Stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012 | Obraz 2 - Machineryline
Stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012 | Obraz 3 - Machineryline
Stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012 | Obraz 4 - Machineryline
Stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012 | Obraz 5 - Machineryline
Stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012 | Obraz 6 - Machineryline
Stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012 | Obraz 7 - Machineryline
Stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012 | Obraz 8 - Machineryline
Stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012 | Obraz 9 - Machineryline
Stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012 | Obraz 10 - Machineryline
Stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012 | Obraz 11 - Machineryline
Stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012 | Obraz 12 - Machineryline
Stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012 | Obraz 13 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/13
Začiatočná ponuka:
810 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Kaeser
Model: Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012
Rok výroby: 2012
Lokalizácia: Nemecko Göttingen6830 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 250918
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-14 10:13
Dátum umiestnenia: 18. 8. 2026
Opis
Tlak: 8,5 bar
Motor
Výkon: 102.04 HP (75 kW)
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Stacionárny kompresor Kaeser Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012

Beschreibung
Kompressor KAESER CSD 125 SFC BJ 2012, 75 kW, S/N 1936, 8.5 bar


Besichtigung: Am 11.09.2026 zwischen 09:00 Uhr und 11:00. Anmeldung über den Button auf der Webseite
Abholung: Am 22.09.2026 zwischen 09:00 Uhr und 11:00 da sein
Versand: Ja - Kosten auf Anfrage
Artikelstandort: 96052 Bamberg
Bezahlung: Überweisung Bankverbindung siehe Rechnung
Vorbehalte: nein, nur Mindestpreis falls oben angegeben
Verfahrensnummer: 26pv1288
Position im Verfahren: 062
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
4 500 €
Stacionárny kompresor
2012
Výkon 4.08 HP (3 kW) Kompresorový piest Tlak 10 bar
Nemecko, Grenzach-Wyhlen
Permasale Industrie Equipment
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Stacionárny kompresor
2009
55 976 m/h
Nemecko, Göttingen
Proventura Industrie-Auktion GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2010
Výkon 3.27 HP (2.4 kW) Výkonnosť 274 l/min Tlak 10 bar Kmitočet prúdu 50 Hz Napätie 400
Nemecko, Dabergotz
3p Vertriebsgesellschaft mbH
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
stacionárne kompresory Kaeser rok výroby: od 2009 do 2015
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 500 € Bez DPH
Stacionárny kompresor
2008
18 252 m/h
Kmitočet prúdu 50 Hz Napätie 230/400
Nemecko, Göttingen
Proventura Industrie-Auktion GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 520 € Bez DPH
Stacionárny kompresor
2008
17 540 m/h
Nemecko, Göttingen
Proventura Industrie-Auktion GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2007
Nemecko, Wentorf (Hamburg)
AGM Anwar Graphische Maschinen GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2012
4 797 m/h
Tlak 20 bar
Nemecko, Überherrn
MIT Abuali GmbH
Obráťte sa na predajcu
stacionárny kompresor Kaeser ASK 40T stacionárny kompresor Kaeser ASK 40T
2
2 500 € Bez DPH
Stacionárny kompresor
2017
37 000 m/h
Kompresorový skrutka Výkonnosť 4 060 l/min Tlak 8 bar
Nemecko, A
PP Motorchih
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Stacionárny kompresor
2001
5 660 630 m/h
Výkon 61.22 HP (45 kW) Výkonnosť 120 l/min Tlak 10 bar
Nemecko, Göttingen
Proventura Industrie-Auktion GmbH
Obráťte sa na predajcu
4 500 €
Stacionárny kompresor
2017
Výkon 4.08 HP (3 kW) Kompresorový piest Tlak 10 bar Objem nádrže 750 l
Nemecko, Grenzach-Wyhlen
Permasale Industrie Equipment
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Stacionárny kompresor
Nemecko, Göttingen
Proventura Industrie-Auktion GmbH
Obráťte sa na predajcu
3 375 € 14 600 PLN
Stacionárny kompresor
2012
Poľsko
Airspaw
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
Nemecko, Berlin
UCY Industrial GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2012
Výkon 50.31 HP (36.98 kW) Kompresorový skrutka
Rakúsko, Graz
UCY Industrial GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2011
Kompresorový skrutka Napätie 400
Nemecko, Freiberg am Neckar
Klema Maschinenhandel
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2013
Výkon 102.04 HP (75 kW) Kompresorový skrutka Kmitočet prúdu 50 Hz Napätie 400
Nemecko, Freiberg am Neckar
Klema Maschinenhandel
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
Nemecko, Berlin
UCY Industrial GmbH
Obráťte sa na predajcu
stacionárny kompresor GmbH Maschinen Behälterbau stacionárny kompresor GmbH Maschinen Behälterbau
2
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2013
Objem nádrže 250 l
Nemecko, Dabergotz
3p Vertriebsgesellschaft mbH
Obráťte sa na predajcu
4 800 € Bez DPH
Stacionárny kompresor
2013
Palivo elektr. Kmitočet prúdu 50 Hz Napätie 400
Nemecko, Bergisch-Gladbach
Stromerzeuger-Discount.com
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
51 548 m/h
Výkon 40.82 HP (30 kW) Kompresorový skrutka Tlak 8 bar
Nemecko, Freiberg am Neckar
Klema Maschinenhandel
Obráťte sa na predajcu