Machineryline » Aukcia predajov priemyselných strojov » Aukcia predajov kompresorov » Aukcia predajov stacionárnych kompresorov » Aukcia predajov stacionárnych kompresorov Boge » Stacionárny kompresor Boge Kompressor BOGE S 60 - 2 Bj 2008 »

Predám stacionárny kompresor Boge Kompressor BOGE S 60 - 2 Bj 2008 prostredníctvom aukcie

Boge Kompressor BOGE S 60 - 2 Bj 2008
500 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Stacionárny kompresor Boge Kompressor BOGE S 60 - 2 Bj 2008 - Machineryline
Stacionárny kompresor Boge Kompressor BOGE S 60 - 2 Bj 2008 | Obraz 1 - Machineryline
Stacionárny kompresor Boge Kompressor BOGE S 60 - 2 Bj 2008 | Obraz 2 - Machineryline
Stacionárny kompresor Boge Kompressor BOGE S 60 - 2 Bj 2008 | Obraz 3 - Machineryline
Stacionárny kompresor Boge Kompressor BOGE S 60 - 2 Bj 2008 | Obraz 4 - Machineryline
Stacionárny kompresor Boge Kompressor BOGE S 60 - 2 Bj 2008 | Obraz 5 - Machineryline
Stacionárny kompresor Boge Kompressor BOGE S 60 - 2 Bj 2008 | Obraz 6 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/6
Začiatočná ponuka:
500 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Boge
Model: Kompressor BOGE S 60 - 2 Bj 2008
Rok výroby: 2008
Doba prevádzky: 18 252 m/h
Lokalizácia: Nemecko Göttingen6830 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 250823
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-14 10:11
Dátum umiestnenia: 14. 8. 2026
Opis
Kmitočet prúdu: 50 Hz
Napätie: 230/400
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Stacionárny kompresor Boge Kompressor BOGE S 60 - 2 Bj 2008

Beschreibung
Kompressor BOGE S 60 - 2 Bj 2008, 18.252 Bh (10.04.24), S/N 2054879


Besichtigung: Am 11.09.2026 zwischen 09:00 Uhr und 11:00 da sein. Bitte senden Sie uns eine Email
Abholung: Am 22.09.2026 zwischen 09:00 Uhr und 11:00 da sein. Gabelstapler zur Verladung vorhanden
Versand: kein Versand möglich
Artikelstandort: 97437 Haßfurt
Bezahlung: Überweisung Bankverbindung siehe Rechnung
Vorbehalte: nein, nur Mindestpreis falls oben angegeben
Verfahrensnummer: 26pv1288
Position im Verfahren: 114
Verkäufer: Metztgerei Hertlein, 97475 Zeil am Main als Eigentümer
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 520 € Bez DPH
Stacionárny kompresor
2008
17 540 m/h
Nemecko, Göttingen
Proventura Industrie-Auktion GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Stacionárny kompresor
2009
55 976 m/h
Nemecko, Göttingen
Proventura Industrie-Auktion GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Stacionárny kompresor
2002
22 958 m/h
Kompresorový skrutka
Nemecko, Göttingen
Proventura Industrie-Auktion GmbH
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
stacionárne kompresory Boge rok výroby: od 2005 do 2011
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 500 € Bez DPH
Stacionárny kompresor
Nemecko, Göttingen
Proventura Industrie-Auktion GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Stacionárny kompresor
2004
Výkon 102.04 HP (75 kW) Tlak 12,8 bar
Nemecko, Göttingen
Proventura Industrie-Auktion GmbH
Obráťte sa na predajcu
stacionárny kompresor Boge S 24-2 stacionárny kompresor Boge S 24-2 stacionárny kompresor Boge S 24-2
3
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2005
Nemecko, Niederlangen
Heinz Sanders GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2004
Výkon 218 HP (160 kW) Kompresorový skrutka
Nemecko, Freiberg am Neckar
Klema Maschinenhandel
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2008
Tlak 10 bar Napätie 400
Nemecko, Wentorf (Hamburg)
AGM Anwar Graphische Maschinen GmbH
Obráťte sa na predajcu
stacionárny kompresor Becker DVT 3.80 stacionárny kompresor Becker DVT 3.80
2
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2008
Nemecko, Dabergotz
3p Vertriebsgesellschaft mbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2008
Nemecko, Freiberg am Neckar
Klema Maschinenhandel
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2009
Kompresorový skrutka Kmitočet prúdu 50 Hz
Nemecko, Gifhorn
M&E Trading GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2007
Nemecko, Wentorf (Hamburg)
AGM Anwar Graphische Maschinen GmbH
Obráťte sa na predajcu
stacionárny kompresor Jun-Air 4-25 stacionárny kompresor Jun-Air 4-25 stacionárny kompresor Jun-Air 4-25
3
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2007
Nemecko, Dabergotz
3p Vertriebsgesellschaft mbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2007
Kmitočet prúdu 50 Hz Napätie 400
Nemecko, Freiberg am Neckar
Klema Maschinenhandel
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2007
Kompresorový skrutka
Nemecko, Freiberg am Neckar
Klema Maschinenhandel
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2009
Nemecko, Dabergotz
3p Vertriebsgesellschaft mbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2009
Výkon 24.47 HP (17.99 kW) Kompresorový skrutka Tlak 14 bar Kmitočet prúdu 50 Hz Napätie 400
Nemecko, Freiberg am Neckar
Klema Maschinenhandel
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
Nemecko, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2022
Výkon 20.41 HP (15 kW) Výkonnosť 1 950 l/min Tlak 10 bar Napätie 400
Nemecko, Niederlangen
Heinz Sanders GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stacionárny kompresor
2023
Výkon 7.48 HP (5.5 kW) Výkonnosť 700 l/min Tlak 10 bar Napätie 400
Nemecko, Niederlangen
Heinz Sanders GmbH
Obráťte sa na predajcu