Machineryline » Aukcia predajov náhradných dielov » Aukcia predajov náhradných dielov Volvo Trucks » Aukcia predajov zavesení Volvo Trucks » Aukcia predajov náprav Volvo Trucks » Náprava Volvo L 180 E na kolesového nakladača Volvo L 180 E »

Predám nápravu Volvo L 180 E na kolesového nakladača Volvo L 180 E prostredníctvom aukcie

Náprava Volvo L 180 E na kolesového nakladača Volvo L 180 E
1 200 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Náprava Volvo L 180 E na kolesového nakladača Volvo L 180 E - Machineryline
Náprava Volvo L 180 E na kolesového nakladača Volvo L 180 E | Obraz 1 - Machineryline
Náprava Volvo L 180 E na kolesového nakladača Volvo L 180 E | Obraz 2 - Machineryline
Náprava Volvo L 180 E na kolesového nakladača Volvo L 180 E | Obraz 3 - Machineryline
Náprava Volvo L 180 E na kolesového nakladača Volvo L 180 E | Obraz 4 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/4
Začiatočná ponuka:
1 200 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Volvo
Druh: náprava
Rok výroby: 2005
Lokalizácia: Litva Pakruojis
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-24
Dátum zakončenia: 2026-09-10 12:12
Dátum umiestnenia: viac ako 1 mesiac
Machineryline ID: FZ47824
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Náprava Volvo L 180 E na kolesového nakladača Volvo L 180 E

Anglický
Auction item.
Front axle of a front loader in working condition.
Sold as seen in the photos.
Removed from 2005-2006 year.
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 1 500 € Bez DPH
Náprava
Litva, Pakruojis
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
náprava Volvo Part na kolesového nakladača Volvo L35B náprava Volvo Part na kolesového nakladača Volvo L35B náprava Volvo Part na kolesového nakladača Volvo L35B
3
2 190 €
Náprava
Part no: 15209844 / no 447 203 9064
Francúzsko, Brie-Comte-Robert
Ripamat
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
nápravy Volvo rok výroby: od 2002 do 2008
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
Cena na požiadanie
Náprava
Nemecko, Ampfing
EGC Parts Baumaschinen Demontagen GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Náprava
Taliansko, Bergamo
PRV Ricambi
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Náprava
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
náprava Per: VOLVO L 
                            Assale, Differenziale na kolesového nakladača Volvo L
1
Cena na požiadanie
Náprava
Taliansko, Anzola Emilia (BO)
CERVETTI TRACTOR SRL
Obráťte sa na predajcu
náprava na kolesového nakladača Volvo EW 160
1
Cena na požiadanie
Náprava
Rumunsko, Satu Mare
RĂTEZ DEZMEMBRĂRI SRL
Obráťte sa na predajcu
náprava Per: VOLVO L60F 4888
                            Assale, Differe 23929 na kolesového nakladača Volvo  L60F 4888 náprava Per: VOLVO L60F 4888
                            Assale, Differe 23929 na kolesového nakladača Volvo  L60F 4888 náprava Per: VOLVO L60F 4888
                            Assale, Differe 23929 na kolesového nakladača Volvo  L60F 4888
3
Cena na požiadanie
Náprava
23929
Taliansko, Anzola Emilia (BO)
CERVETTI TRACTOR SRL
Obráťte sa na predajcu
náprava Per: VOLVO L120C 11757
                            Miscellanea T 11035982 na kolesového nakladača Volvo L120C
1
Cena na požiadanie
Náprava
11035982
Taliansko, Anzola Emilia (BO)
CERVETTI TRACTOR SRL
Obráťte sa na predajcu
náprava Volvo VOE11716630 na kolesového nakladača Volvo BL71
1
Cena na požiadanie
Náprava
Stav nový
VOE11716630 11716630
Turecko
Colbeyoglu
Obráťte sa na predajcu
náprava na kolesového nakladača Volvo 4400
1
Cena na požiadanie
Náprava
Rumunsko
ROYAL DRU SRL
Obráťte sa na predajcu
náprava Per: VOLVO L 
                            Assale, Differenziale na kolesového nakladača Volvo L
1
Cena na požiadanie
Náprava
Taliansko, Anzola Emilia (BO)
CERVETTI TRACTOR SRL
Obráťte sa na predajcu
5 800 €
Náprava
Rumunsko, Braşov
Pigorety Impex S.r.l.
Obráťte sa na predajcu