Sada oceľových nosníkov IPN 200

Sada oceľových nosníkov IPN 200
420 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Sada oceľových nosníkov IPN 200 - Machineryline
Sada oceľových nosníkov IPN 200 | Obraz 1 - Machineryline
Sada oceľových nosníkov IPN 200 | Obraz 2 - Machineryline
Sada oceľových nosníkov IPN 200 | Obraz 3 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/3
Začiatočná ponuka:
420 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Lokalizácia: Francúzsko Orgelet
Identifikačné číslo predajcu: agora-432896
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-02 11:00
Dátum zakončenia: 2026-09-14 15:00
Dátum umiestnenia: 31. 8. 2026
Detaily:
Francúzsky
Preložiť do slovenčiny
Modèle : IPN 200Poids : 600 kilosEtat général : CorrectDescription : Ensemble de 4 IPN 200;Voir les photos pour les dimensionsIMPORTANT : Attention les 4 poutrelles sont soudées entre ellesModalités de paiement : Paiement sous 48h par CB en ligne ou virement bancaire après réception du mail de confirmation d'enchère gagnanteModalités de retrait : Retrait sur RDV à la charge de l'Acheteur...
Modèle : IPN 200
Poids : 600 kilos
Etat général : Correct
Description : Ensemble de 4 IPN 200;Voir les photos pour les dimensions
IMPORTANT : Attention les 4 poutrelles sont soudées entre elles
Modalités de paiement : Paiement sous 48h par CB en ligne ou virement bancaire après réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Modalités de retrait : Retrait sur RDV à la charge de l'Acheteur après réception du paiement et autorisation de retrait. L'Acheteur dispose d'un délai de 7 jours calendaires pour retirer le bien
à compter de la réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Zobraziť viac
Opis
Počet: 4
Hmotnosť: 600 kg
Stav
Stav: pojazdené
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 400 € Bez DPH
Minivan dodávka
2001
82 854 km
Palivo benzín
Francúzsko, Mundolsheim
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 400 € Bez DPH
Veliteľský automobil
2011
Francúzsko, Compiègne
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 400 € Bez DPH
Umývací stroj
Francúzsko, Pagny-Sur-Meuse
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
kovové konštrukcie
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 450 € Bez DPH
Pôdna fréza
Francúzsko, Caudan
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 400 € Bez DPH
Príves na prepravu stavebných strojov
Francúzsko, Savignac
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dlabačka Lyon flex PF43 dlabačka Lyon flex PF43 dlabačka Lyon flex PF43
3
dražba 400 € Bez DPH
Dlabačka
Francúzsko, Cahors
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 400 € Bez DPH
Mobilný kompresor
6 372 m/h
Palivo diesel
Francúzsko, Villeurbanne
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 400 € Bez DPH
Rezač špár
Francúzsko, Les Pieux
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 400 € Bez DPH
Benzínový generátor
Výkon 5.71 HP (4.2 kW) Palivo benzín Druh prenosný
Francúzsko, Scorbé-Clairvaux
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 400 € Bez DPH
Píla na betón
Francúzsko, Les Pieux
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 400 € Bez DPH
Minivan dodávka
2005
Francúzsko, Les Pieux
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 400 € Bez DPH
Mobilný kompresor
2011
5 850 m/h
Palivo diesel
Francúzsko, Villeurbanne
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 400 € Bez DPH
Hatchback
2004
270 449 km
Výkon 65 HP (47.78 kW) Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Draguignan
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 450 € Bez DPH
Kovová konštrukcia - lyžica na bager
Francúzsko, Savignac
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 385 € Bez DPH
Vozíkový postrekovač
Francúzsko, Loriol-Sur-Drôme
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 400 € Bez DPH
Hatchback
2009
Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Eaubonne
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Kovová konštrukcia - svahovacia lyžica
Francúzsko, Savignac
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Vibračná noha
2012
Francúzsko, Les Pieux
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 480 € Bez DPH
Kovová konštrukcia - lyžica na bager
Francúzsko, Savignac
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Iné vybavenie pre autoservisy
Francúzsko, Gap
Agorastore
Obráťte sa na predajcu