Machineryline » Aukcia predajov stavebných strojov » Aukcia predajov cestných strojov » Aukcia predajov píl na betón » Aukcia predajov píl na betón Husqvarna » Píla na betón Husqvarna K770 »

Predám pílu na betón Husqvarna K770 prostredníctvom aukcie

Husqvarna K770
400 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Píla na betón Husqvarna K770 - Machineryline
Píla na betón Husqvarna K770 | Obraz 1 - Machineryline
Píla na betón Husqvarna K770 | Obraz 2 - Machineryline
Píla na betón Husqvarna K770 | Obraz 3 - Machineryline
Píla na betón Husqvarna K770 | Obraz 4 - Machineryline
Píla na betón Husqvarna K770 | Obraz 5 - Machineryline
Píla na betón Husqvarna K770 | Obraz 6 - Machineryline
Píla na betón Husqvarna K770 | Obraz 7 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/7
Začiatočná ponuka:
400 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Husqvarna
Model: K770
Lokalizácia: Francúzsko Les Pieux
Identifikačné číslo predajcu: agora-432513
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-25 15:00
Dátum zakončenia: 2026-09-07 11:00
Dátum umiestnenia: 22. 8. 2026
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Píla na betón Husqvarna K770

Matériel roulant ? : Oui
Type de matériel : Découpeuse thermique
Modèle : K770
Description : Fonctionne
en bon état.;Puissance de sortie 3.7 kW;Cylindrée 73.5 cm³;10 kgs
Etat général : Révision à prévoir
Caractéristiques techniques : 350 mm de diamètre
Année d'achat : 12/2020
IMPORTANT : Vendu en l'état
Modalités de paiement : Paiement sous 48h par CB en ligne ou virement bancaire après réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Modalités de retrait : Retrait sur RDV à la charge de l'Acheteur après réception du paiement et autorisation de retrait. L'Acheteur dispose d'un délai de 7 jours calendaires pour retirer le bien
à compter de la réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
3 150 €
Píla na betón
2022
Stav nový
Nemecko, Sindelfingen
Simex Baumaschinenhandel GmbH
Obráťte sa na predajcu
nová píla na betón Husqvarna K970 nová píla na betón Husqvarna K970
2
1 209 € 62 400 UAH
Píla na betón
2026
Stav nový
4.8 kW (6.53 HP)
Palivo benzín
Ukrajina, Kyiv
TOV "Skorpion DS"
Obráťte sa na predajcu
nová píla na betón Husqvarna K760 nová píla na betón Husqvarna K760 nová píla na betón Husqvarna K760
3
2 843 € Vrátane DPH
Píla na betón
Stav nový
Portugalsko
SANDOKAN , UNIPESSOAL LDA
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
píly na betón Husqvarna
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 850 € Bez DPH
Píla na betón
Belgicko, Depot Deinze
Dome Auctions
500 € Bez DPH
Píla na betón
1900
Nórsko, Hedmark
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 100 € Bez DPH
Píla na betón
2026
Holandsko, Cruquius
dražba 250 € Bez DPH
Píla na betón
2026
5 kW (6.8 HP)
Holandsko, Cruquius
22 650 € 98 000 PLN
Píla na betón
Stav nový
22 kW (29.93 HP)
Poľsko, Poznań
EVERTON Technika Diamentowa
Obráťte sa na predajcu
dražba 250 € Bez DPH
Píla na betón
2026
Holandsko, Wijchen
dražba 250 € Bez DPH
Píla na betón
2026
Holandsko, Cruquius
dražba 100 € Bez DPH
Píla na betón
2026
Holandsko, Cruquius
dražba 250 € Bez DPH
Píla na betón
2026
Holandsko, Wijchen
píla na betón Racine ULTRA KUT II píla na betón Racine ULTRA KUT II píla na betón Racine ULTRA KUT II
3
Cena na požiadanie
Píla na betón
Mexiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 100 € Bez DPH
Píla na betón
Palivo benzín
Litva, Vilnius
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
995 € Bez DPH
Píla na betón
4.3 kW (5.85 HP)
Rumunsko
PROD-COM SICASAU SRL
Obráťte sa na predajcu
dražba 100 € Bez DPH
Píla na betón
2026
Holandsko, Cruquius
dražba 250 € Bez DPH
Píla na betón
2026
Holandsko, Cruquius
dražba 250 € Bez DPH
Píla na betón
2025
Holandsko, Wijchen
dražba 250 € Bez DPH
Píla na betón
2026
Palivo elektr.
Holandsko, Wijchen
píla na betón SIERRA RACINE ULTRA KUT II píla na betón SIERRA RACINE ULTRA KUT II píla na betón SIERRA RACINE ULTRA KUT II
3
Cena na požiadanie
Píla na betón
Mexiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Obráťte sa na predajcu