Machineryline » Aukcia predajov priemyselných strojov » Aukcia predajov iných priemyselných strojov Volkswagen » Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy »

Predám inú priemyselný stroj Volkswagen Caddy prostredníctvom aukcie

Volkswagen Caddy
3 451 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 1 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 2 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 3 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 4 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 5 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 6 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 7 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 8 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 9 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 10 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 11 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 12 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 13 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 14 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 15 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 16 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 17 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 18 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 19 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 20 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 21 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 22 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 23 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 24 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 25 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 26 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 27 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 28 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 29 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 30 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 31 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 32 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 33 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 34 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 35 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 36 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 37 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 38 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 39 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 40 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 41 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 42 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 43 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 44 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 45 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 46 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 47 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 48 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 49 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 50 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 51 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 52 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 53 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 54 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 55 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 56 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 57 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 58 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 59 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 60 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 61 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 62 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 63 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 64 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 65 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 66 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 67 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 68 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 69 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 70 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 71 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 72 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 73 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 74 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 75 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 76 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 77 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy | Obraz 78 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
1/78
Začiatočná ponuka:
3 451 €
Cena bez DPH
38 500 SEK
4 313,75 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Volkswagen
Druh: iné priemyselné stroje
Prvá registrácia: 2017-11
Kilometrový výkon: 160 976 km
Celková hmotnosť auta: 2 177 kg
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3265172
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-08 12:27
Dátum umiestnenia: včera
Opis
Celkový rozmer: 4,408 m × 1,793 m × 1,823 m
Karoséria
Veľkosť karosérie: dĺžka - 1,89 m
Motor
Palivo: diesel
Euro: Euro 6
Prevodovka
Druh: automat
Nápravy
Rozmer pneumatík: 195/65-15
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Iné priemyselné stroje Volkswagen Caddy

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Stenskott / lacksläpp
Buckla höger bak
Bucklor höger sida
Spricka reflex bak / lyckta
SlitageService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadKommentar om service:Dags för att servas.Datum för senaste service:2025-03-08Servicebok:Ja, se bilder
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2017
Registrerad som: Personbil
Karosstyp: Skåp
Antal passagerare: 1
Typ av kamdrivning: Kamrem
Drag: Annan
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20251124
Besiktigad till och med: 20261231
Skatt/årsavgift: 2146 kr
Årsskatt betald t o m: 20261130
Antal registrerade ägare: 10
Antal nycklar: 2
Fordonskategori EU: N1
Karosserikod: BB
Max släpvagnsvikt: 1500 kg
motoreffekt: гидравлический
Sommardäck
Vinterdäck Dubb 195/65-15
Dieselvärmare Fjärr
Multifunktionsratt
Parkeringssensor bak
Bluetooth
Blixtljus
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 3 630 € 40 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2021
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 750 € 53 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2019
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 481 € 50 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2015
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
iné priemyselné stroje Volkswagen
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 3 719 € 41 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2016
Výkon 122 HP (90 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 076 € 12 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2011
Výkon 109 HP (80 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 913 € 32 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2018
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 375 € 26 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2010
Výkon 140 HP (103 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 5 933 € 66 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2016
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 10 170 € 113 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2015
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 271 € 36 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2014
Výkon 116 HP (85 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 078 € 45 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2018
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 621 € 40 400 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 078 € 45 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2020
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 585 € 40 000 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 44,81 € 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2015
Výkon 89.73 HP (65.95 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 5 019 € 56 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2018
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 331,60 € 3 700 SEK
Iné priemyselné stroje
2010
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 125,50 € 1 400 SEK
Iné priemyselné stroje
1999
Výkon 87.01 HP (63.95 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 941,10 € 10 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2012
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 501 € 27 900 SEK
Iné priemyselné stroje
2012
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden