Machineryline » Aukcia predajov priemyselných strojov » Aukcia predajov iných priemyselných strojov Ford » Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) »

Predám inú priemyselný stroj Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) prostredníctvom aukcie

Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk)
4 078 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 1 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 2 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 3 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 4 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 5 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 6 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 7 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 8 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 9 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 10 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 11 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 12 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 13 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 14 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 15 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 16 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 17 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 18 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 19 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 20 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 21 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 22 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 23 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 24 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 25 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 26 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 27 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 28 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 29 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 30 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 31 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 32 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 33 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 34 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 35 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 36 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 37 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 38 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 39 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 40 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 41 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 42 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 43 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 44 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 45 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 46 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 47 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 48 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 49 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 50 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk) | Obraz 51 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
1/51
Začiatočná ponuka:
4 078 €
Cena bez DPH
45 500 SEK
5 097,50 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Ford
Druh: iné priemyselné stroje
Prvá registrácia: 2018-10
Kilometrový výkon: 122 961 km
Celková hmotnosť auta: 2 385 kg
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3272924
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-09 12:20
Dátum umiestnenia: včera
Opis
Celkový rozmer: 4,425 m × 1,835 m × 1,86 m
Karoséria
Veľkosť karosérie: dĺžka - 1,824 m
Motor
Palivo: diesel
Euro: Euro 6
Prevodovka
Druh: manuálna
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Iné priemyselné stroje Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue (100hk)

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 3 månadernaInformation från nuvarande ägare:
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Motorlampan lyser, partikelfilter måste bytas
Spräckt vindrutan
Vinterdäck finns ej
Diverse skavanker och märken förekommerService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstad
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2018
Registrerad som: Personbil
Karosstyp: Skåp
Antal passagerare: 2
Drag: Annan
Fordonsstatus: Påställd
Körförbud: Ja, 2026-08-01
Senaste godkända besiktning: 20250509
Besiktigad till och med: 20260731
Skatt/årsavgift: 2536 kr
Årsskatt betald t o m: 20261031
Antal registrerade ägare: 3
Antal nycklar: 1
Fordonskategori EU: N1
Karosserikod: BB
drifttyp: 2WD Fram
motoreffekt: гидравлический
Reklamen på bilen kommer vara borta vid avhämtning
Sommardäck
Takräcken
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 331,60 € 3 700 SEK
Iné priemyselné stroje
2010
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 941,10 € 10 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2012
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 481 € 50 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2015
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 4 750 € 53 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2019
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 5 019 € 56 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2018
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 271 € 36 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2014
Výkon 116 HP (85 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 44,81 € 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2015
Výkon 89.73 HP (65.95 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 076 € 12 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2011
Výkon 109 HP (80 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 719 € 41 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2016
Výkon 122 HP (90 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 125,50 € 1 400 SEK
Iné priemyselné stroje
1999
Výkon 87.01 HP (63.95 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 375 € 26 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2010
Výkon 140 HP (103 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 5 933 € 66 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2016
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 501 € 27 900 SEK
Iné priemyselné stroje
2012
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 10 170 € 113 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2015
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 9 052 € 101 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2019
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 5 691 € 63 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2005
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 466,10 € 5 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2022
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 376,40 € 4 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2007
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
iné priemyselné stroje Daloc S66 iné priemyselné stroje Daloc S66 iné priemyselné stroje Daloc S66
3
dražba 537,80 € 6 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2026
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 340,60 € 3 800 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden