Nová povrchová brúska Perfect PFG2550

Perfect PFG2550
3 500 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nová povrchová brúska Perfect PFG2550 - Machineryline
Nová povrchová brúska Perfect PFG2550 | Obraz 1 - Machineryline
Nová povrchová brúska Perfect PFG2550 | Obraz 2 - Machineryline
Nová povrchová brúska Perfect PFG2550 | Obraz 3 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/3
3 500 €
Cena bez DPH
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Perfect
Model: PFG2550
Lokalizácia: Portugalsko Marinha Grande6126 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: PFG2550
Dátum umiestnenia: 17. 9. 2026
Opis
CNC
Dĺžka pracovného stola: 500 mm
Šírka pracovného stola: 250 mm
Stav
Stav: nový
Dodatočné služby

Dodatočné informácie — Nová povrchová brúska Perfect PFG2550

Retificadora Plana Perfect PFG2550
Automática
hidráulica manual e CNC
Mesa 500mm x 250mm
Curso: 550mm x 270mm
Em bom estado de conservação
carregamento incluído
transporte por cotação
Temos diversas máquinas
ferramentas e acessórios em stock
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
6 700 € Bez DPH
Povrchová brúska
Stav nový
Napätie 400
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
nová povrchová brúska  VEC-300G
1
2 910,76 € Bez DPH
Povrchová brúska
Stav nový
Rýchlosť otáčania vretena 3 600 ot/min Napätie 110/220
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
1 750 € Bez DPH
Povrchová brúska
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
14 000 € Bez DPH
Povrchová brúska
Pohyb po osi Y 2 100 mm Pohyb po osi Z 850 mm Pohyb po osi X 500 mm
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
nová povrchová brúska Rebarbar 500F
1
1 033,66 € Bez DPH
Povrchová brúska
Stav nový
Napätie 220/380
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
14 999 € Bez DPH
Povrchová brúska
Stav nový
Napätie 400
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
4 657,50 € Bez DPH
Povrchová brúska
Pohyb po osi Y 300 mm Pohyb po osi Z 380 mm Pohyb po osi X 600 mm
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
20 700 € Bez DPH
Povrchová brúska
CNC Pohyb po osi Y 800 mm Pohyb po osi Z 750 mm Pohyb po osi X 1 800 mm
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
povrchová brúska ELB SW3 povrchová brúska ELB SW3 povrchová brúska ELB SW3
3
2 000 € Bez DPH
Povrchová brúska
Pohyb po osi Y 200 mm Pohyb po osi Z 350 mm Pohyb po osi X 600 mm
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
5 000 € Bez DPH
Povrchová brúska
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
8 280 € Bez DPH
Povrchová brúska
CNC Pohyb po osi Y 500 mm Pohyb po osi Z 500 mm Pohyb po osi X 1 500 mm
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
2 000 € Bez DPH
Povrchová brúska
Stav nový
Výkon 10 kW
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
8 500 €
Povrchová brúska
Portugalsko, Marinha Grande
Ambigroup Reuse
Obráťte sa na predajcu
2 750 €
Povrchová brúska
2005
Portugalsko, Marinha Grande
Ambigroup Reuse
Obráťte sa na predajcu
5 500 €
Povrchová brúska
2000
Portugalsko, Marinha Grande
Ambigroup Reuse
Obráťte sa na predajcu
15 500 €
Povrchová brúska
Portugalsko, Marinha Grande
Ambigroup Reuse
Obráťte sa na predajcu
7 500 €
Povrchová brúska
Portugalsko, Marinha Grande
Ambigroup Reuse
Obráťte sa na predajcu
2 750 €
Povrchová brúska
Portugalsko, Marinha Grande
Ambigroup Reuse
Obráťte sa na predajcu
7 500 €
Povrchová brúska
1997
Výkon 6,5 kW Napätie 380
Portugalsko, Marinha Grande
Ambigroup Reuse
Obráťte sa na predajcu
8 500 €
Povrchová brúska
1999
Portugalsko, Marinha Grande
Ambigroup Reuse
Obráťte sa na predajcu