Slovensko / slovenský
Prihlásenie / Registrácia
Prihlásenie / Registrácia
Zverejniť inzerát
Zverejniť inzerát
Machineryline
»
Náhradné diely
»
Náhradné diely Hitachi
Bosch Rexroth
Case
Caterpillar
Deutz
JCB
Komatsu
Kubota
Liebherr
Rexroth
Volvo
»
Náhradné diely Hitachi ZX
»
Náhradné diely Hitachi ZX30
»
Zavesenia Hitachi ZX30
»
Pásy Hitachi ZX30
Rozvodovky Hitachi
Vodiace kolesá Hitachi
Nosné valce Hitachi
Špirálové pružiny Hitachi
Nápravy Hitachi
Oporné kladky Hitachi
Hydraulické čerpadlá Hitachi
Hydraulické valce Hitachi
Oporné časti otáčacieho mechanizmu Hitachi
Reťazové kolesá Hitachi
Pohyblivé reduktory Hitachi
Hydraulické rozdeľovače Hitachi
Hydromotory Hitachi
Gumové pásy Hitachi
Motory Hitachi
»
Pásy Hitachi ZX30
Hľadaj
(katalógové číslo, značka, model, náhradný diel)
Kategória
gumové pásy
ukázať všetky
Kategória vozidla
stavebné stroje
rýpadlá
minirýpadlá
ukázať všetky
Značka
Pre tento dopyt neboli nájdené žiadne výsledky.
ABG
AC Hydraulic
ATN
Aichi
RM
RV
Airman
AX
AlmaCrawler
Almac
Altrad Belle
American
Andreoli
Apageo
Arcomet
Atlas
225LC
1304
1404
1504
1604
1704
1804
Ausa
X-series
Avant
200 - series
BOMAG
BM
Baltacıoğlu
Belle
Benassi
Benati
Benfra
Berco
Beretta
T 21
T41
T43
T46
Bergmann
Bitelli
BB
Boart Longyear
Bobcat
320
325
328
331
334
341
425
430
435
442
864
E series
T series
Bonfiglioli
Bridgestone
Brokk
90
CAI
CHY
CME
Cams
Canycom
S160
Captok
CK
Carmix
Carrier
Carter
Case
420
445
450
688
788
1088
1188
1840
CX
SR
TR
Caterpillar
120
140
215
226
235
239D
245
246
247B
259B3
277C
289D
299D2
301
302
303
304
305
306
307
308
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
329
330
336
340
345
349
350
365
374
375
390
525
953
955
963
973
DE
D series
E-series
Cela
Challenger
Citroen
Comacchio
MC
Comet
Cometal
CompAir
Cormidi
Corteco
Daewoo
S-series
Demag
CC
Deutz
Dino
Ditch-Witch
JT
Doosan
B-series
DH
DX
Solar
Dresser
Dynapac
PL
Emci
Enteco
Etec
EuroDIG
Eurocomach
Euromach
Eurotrac
FAI
FB Gru
Falcon
Fermec
Fiat
Fiat-Allis
FL
Fiat-Hitachi
EX
FH
FL
ZX
Fiat-Kobelco
E-series
Fiori
Fraste
XL
Furukawa
Gehl
RT
Geoprobe
Grillo
HANOMAG
D-series
HSW
Hanix
H-series
Hanta
Haulotte
Himoinsa
Hinowa
HS
LL
Hitachi
EG
EG70
EX
EX60
EX75
EX100
EX120
EX135
EX165
EX200
EX215
EX220
EX300
EX400
EX800
EX1200
KH
KH180
KH230
ZX
ZX10
ZX17
ZX18
ZX22
ZX25
ZX26
ZX29
ZX30
ZX35
ZX38
ZX40
ZX48
ZX50
ZX52
ZX55
ZX60
ZX65
ZX70
ZX75
ZX80
ZX85
ZX120
ZX130
ZX135
ZX160
ZX200
ZX210
ZX225
ZX230
ZX240
ZX250
ZX280
ZX330
ZX350
ZX490
ZX670
ZX690
ZX870
ZX890
Zaxis
Hitachi-Sumitomo
Hoeflon
C-series
Holset
Honda
Husqvarna
Hutter
Hydra
Hydromac
Hyundai
H-series
HX-series
R-series
Robex
Hütte
HBR
IHI
CCH
DCH
IC
IS
IMER Group
ITR
Ibau Hamburg
Ibea
Ingersoll Rand
ECM
JCB
86
110
215
250
8014
8016
8018
8020
8025
8026
8030
8032
8035
8045
8052
8055
8060
8065
8080
8085
HTD
JS
JZ
Robot
John Deere
331
333 G
KTL-Track
Kato
HD
Kawasaki
Kobelco
7055
SK
Komatsu
CD
CK
D series
PC
Kubota
K-series
KC-series
KH-series
KX-series
U-series
X-series
Leguan
Leo
Libra
Liebherr
A-series
HS
L-series
LR
PR
R-series
Limach
Linde
Link-Belt
LS
Lissmac
LiuGong
MBU
Maeda
MC
Mait
Manitou
Manitowoc
Massey Ferguson
Mecalac
6
10
714
Mecbo
Menzi Muck
Merlo
Messersi
CH
M-series
Metso
Mitsubishi
Miva
VA
Morooka
MST
Nagano
Nante
Neuson
38
50
1404
3503
6002
6003
8002
12002
New Holland
D-series
E-series
LS
NH
Nissan
Nordmeyer
O&K
RH
Oelle
Oil & Steel
Orteco
Pagani
Palazzani
Paus
Pauselli
Pel-Job
Piccini
Platform Basket
PowerFab
Puntel
Putzmeister
BSA
Qingdao Promising
RM-Terex
Rapid
Rapid
Rotair
Ruthmann
SE
SET
Samsung
SE
Sandvik
QH
Sany
Schaeff
HR
Sennebogen
Sequani
Smac
Sumitomo
LS
SH
Sunward
SWE
Tadano
Takeuchi
TB
TL
Tamrock
Ranger
Terex
HR
PT
TC
Terra
Terramite
Teupen
LEO25T
LEO30T
LEO36T
Thomas
Turchi
Unic
Vermeer
BC
D-series
S-series
Volvo
BLC
EC
ECR
L-series
MC
Vögele
Wacker Neuson
ET
EZ
Warynski
Winbull
Wirtgen
W-series
XCMG
XE
XG
Yamaguchi
Yanmar
B-series
C-series
SV
Vio
YM
Yuchai
YC
Zeppelin
Zoomlion
Åkerman
H
ukázať všetky
Lokalizácia
Vyhľadať v okruhu
10 km
20 km
30 km
50 km
100 km
200 km
300 km
500 km
800 km
1000 km
Slovensko
ukázať všetky
Cena
–
€
$
Typ inzerátu
predaj
od výrobcu
lízing
úver
na splátky
výmena staré za nové
výmena
ukázať všetky
Dostupnosť
na sklade
ukázať všetky
Rok výroby
–
Chýbajú vám nejaké filtre?
Navrhnite zmenu
Výsledok:
-
ukázať
Výsledok:
6 inzerátov
Ukázať
6 inzerátov:
Pásy Hitachi ZX30
Filter
Druh
:
Dátum umiestnenia
Dátum umiestnenia
Najdrahšie hore
Najlacnejšie hore
Rok výroby - nové hore
Rok výroby - staré hore
1
Gumový pás na minirýpadla Hitachi ZX30U
Cena na požiadanie
Gumový pás
Rumunsko, Satu Mare
RĂTEZ DEZMEMBRĂRI SRL
Obráťte sa na predajcu
1
Gumový pás na minirýpadla Hitachi ZX30U2
Cena na požiadanie
Gumový pás
Rumunsko, Satu Mare
RĂTEZ DEZMEMBRĂRI SRL
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
Zverejniť inzerát
1
Gumový pás 300 x 52.5 x 86 na minirýpadla Hitachi ZX30U3F
Cena na požiadanie
Gumový pás
Rumunsko, Satu Mare
RĂTEZ DEZMEMBRĂRI SRL
Obráťte sa na predajcu
1
Gumový pás na minirýpadla Hitachi ZX30U
Cena na požiadanie
Gumový pás
Rumunsko
ROYAL DRU SRL
Obráťte sa na predajcu
1
Gumový pás na minirýpadla Hitachi ZX30U2
Cena na požiadanie
Gumový pás
Rumunsko
ROYAL DRU SRL
Obráťte sa na predajcu
1
Gumový pás 300 x 52.5 x 86 na minirýpadla Hitachi ZX30U3F
Cena na požiadanie
Gumový pás
Rumunsko
ROYAL DRU SRL
Obráťte sa na predajcu
Neviete nájsť náhradný diel?
Poslať žiadosť ihneď!
Objednať náhradný diel
Výsledok:
6 inzerátov
Ukázať
Obľúbené katalógové čísla
Pásy Hitachi 9163813
Pásové podvozky Hitachi 9239165
Pásové podvozky Hitachi 9198448
Pásové podvozky Hitachi YA00003462
Pásové podvozky Hitachi YA00003463
Pásové podvozky Hitachi 4671056
Húsenicové pásy Hitachi 007-5921
Pásové podvozky Hitachi 4671055
Pásové podvozky Hitachi 4452221
Tretry Hitachi 4218739