Predám vibračný triedič VåV Fingersåll prostredníctvom aukcie

VåV Fingersåll
268,90 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Vibračný triedič VåV Fingersåll - Machineryline
Vibračný triedič VåV Fingersåll | Obraz 1 - Machineryline
Vibračný triedič VåV Fingersåll | Obraz 2 - Machineryline
Vibračný triedič VåV Fingersåll | Obraz 3 - Machineryline
Vibračný triedič VåV Fingersåll | Obraz 4 - Machineryline
Vibračný triedič VåV Fingersåll | Obraz 5 - Machineryline
Vibračný triedič VåV Fingersåll | Obraz 6 - Machineryline
Vibračný triedič VåV Fingersåll | Obraz 7 - Machineryline
Vibračný triedič VåV Fingersåll | Obraz 8 - Machineryline
Vibračný triedič VåV Fingersåll | Obraz 9 - Machineryline
Vibračný triedič VåV Fingersåll | Obraz 10 - Machineryline
Vibračný triedič VåV Fingersåll | Obraz 11 - Machineryline
Vibračný triedič VåV Fingersåll | Obraz 12 - Machineryline
Vibračný triedič VåV Fingersåll | Obraz 13 - Machineryline
Vibračný triedič VåV Fingersåll | Obraz 14 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/14
Začiatočná ponuka:
268,90 €
3 000 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Lokalizácia: Švédsko Hällekis
Identifikačné číslo predajcu: 249539
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-07 08:36
Dátum umiestnenia: 28. 8. 2026
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Vibračný triedič VåV Fingersåll

Fabrikat: VåV
Modell: Fingersåll
tillverkare: VåV
Såll
Övriga upplysningar
Säljarens kommentarer
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
104 800 € 1 169 000 SEK
Vibračný triedič
2018
Výkon 5.44 HP (4 kW) Palivo diesel Mobilný Objem zásobníka 2,5 m³
Švédsko, Stugun
Obráťte sa na predajcu
121 000 € 1 350 000 SEK
Vibračný triedič
2017
743 m/h
Výkon 5.44 HP (4 kW)
Švédsko, Stugun
Obráťte sa na predajcu
dražba 44,81 € 500 SEK
Vibračný triedič
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
vibračné triediče
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
300 USD ≈ 259,10 €
Vibračný triedič
2025
Stav nový
Čína, Shanghai
Shanghai Kinglink Industry Co Ltd
Obráťte sa na predajcu
101 700 € 440 000 PLN
Vibračný triedič
2019
4 900 m/h
Poľsko, Janikowo
PHU POLAK
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Vibračný triedič
2022
Stav nový
Výkon 30 HP (22.05 kW) Palivo elektr. Výkonnosť 100 t/h
Mexiko, Progreso
Shanghai Kinglink Industry Co Ltd
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Vibračný triedič
2022
Stav nový
Výkon 40.82 HP (30 kW) Palivo elektr. Výkonnosť 200 t/h
Filipíny, Busuanga City
Shanghai Kinglink Industry Co Ltd
Obráťte sa na predajcu
10 000 €
Vibračný triedič
2025
Stav nový
Turecko
ELKAMAK MAKİNE
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Vibračný triedič
Mobilný Pásový podvozok
Rakúsko, Deutsch Goritz
Baumaschinen Puntigam GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Vibračný triedič
2017
Stav nový
Výkon 40 HP (29.4 kW)
Čína, Shanghai
Shanghai Kinglink Industry Co Ltd
Obráťte sa na predajcu
65 000 €
Vibračný triedič
2004
Mobilný
Belgicko, Genk
Haru Tools & Services BV
Obráťte sa na predajcu
32 500 €
Vibračný triedič
Nemecko, Geestland
Maschinenhandel J. Wehrmann
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Vibračný triedič
2011
Poľsko, Chojnów
* FEDOROWICZ * MASZYNY BUDOWLANE
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Vibračný triedič
2024
Stav nový
Palivo elektrické/naftové Pásový podvozok Výkonnosť 100 t/h
Čína, Zheng Zhou Shi
Liming Heavy Industry
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Vibračný triedič
2024
Stav nový
Výkon 50.34 HP (37 kW) Palivo elektrické/naftové Výkonnosť 100 t/h
Čína, Zheng Zhou Shi
Liming Heavy Industry
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Vibračný triedič
2020
8 840 m/h
Výkon 133.33 HP (98 kW) Mobilný Pásový podvozok Výkonnosť 500 t/h
Nemecko, Halver
Gebr. Mickenhagen KG
Obráťte sa na predajcu
vibračný triedič Semi-mobile screening plant for dry classification vibračný triedič Semi-mobile screening plant for dry classification vibračný triedič Semi-mobile screening plant for dry classification
3
Cena na požiadanie
Vibračný triedič
2005
Nemecko, Metten
Bosch Baumaschinen GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Vibračný triedič
2016
5 660 m/h
Výkon 102 HP (75 kW)
Nemecko, Hessisch Oldendorf
Hako Bau Kompressoren und Baugerate GmbH
Obráťte sa na predajcu
vibračný triedič Binder BIVITEC ES/DD2500x5
1
Cena na požiadanie
Vibračný triedič
2019
Nemecko, Warburg
KÖNIG Baumaschinen
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Vibračný triedič
Mexiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Obráťte sa na predajcu