Machineryline » Aukcia predajov stavebných strojov » Aukcia predajov strojov pre zemné práce » Aukcia predajov vibračných dosiek » Aukcia predajov vibračných dosiek Wacker Neuson » Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H »

Predám vibračnú dosku Wacker Neuson DPU 5045 H prostredníctvom aukcie

Wacker Neuson DPU 5045 H
627,40 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 1 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 2 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 3 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 4 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 5 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 6 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 7 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 8 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 9 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 10 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 11 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 12 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 13 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 14 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 15 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 16 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 17 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 18 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 19 - Machineryline
Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H | Obraz 20 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/20
Začiatočná ponuka:
627,40 €
7 000 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Wacker Neuson
Model: DPU 5045 H
Rok výroby: 2009
Celková hmotnosť auta: 405 kg
Lokalizácia: Švédsko Färjestaden
Identifikačné číslo predajcu: 273489
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-10 10:03
Dátum umiestnenia: 2. 9. 2026
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: žltý

Dodatočné informácie — Vibračná doska Wacker Neuson DPU 5045 H

Fabrikat: Wacker Neuson
Modell: DPU 5045 H
Baujahr: 2009
Markvibrator
Övriga upplysningar
Tappar bränslet ibland så att man får starta om
Tändningsnyckel saknas
fungerar med mejsel
Nyservad
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Vibračná doska
2010
Výkon 9.59 kW (13.05 HP)
Švédsko, Piteå
Maskinera AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 80,66 € 900 SEK
Vibračná doska
Palivo benzín
Švédsko, Trelleborg
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 134,40 € 1 500 SEK
Vibračná doska
2015
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 1 837 € 20 500 SEK
Vibračná doska
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 8,96 € 100 SEK
Vibračná doska
2015
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 18,50 € 200 NOK
Vibračná doska
2009
Nórsko, Ytre Enebakk
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
3 950 € Bez DPH
Vibračná doska
2010
Palivo diesel
Holandsko, Harskamp
Ruitenbeek Machines B.V.
Obráťte sa na predajcu
6 840 €
Vibračná doska
2010
Francúzsko, Paris
EQUIPPO AG
Obráťte sa na predajcu
dražba 8,96 € 100 SEK
Vibračná doska
2011
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 26,89 € 300 SEK
Vibračná doska
2017
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 484 € 5 400 SEK
Vibračná doska
2014
Výkon 3.7 kW (5.03 HP) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 62,74 € 700 SEK
Vibračná doska
Švédsko, Västervik
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 62,74 € 700 SEK
Vibračná doska
Švédsko, Västervik
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 338 € 10 000 DKK
Vibračná doska
2012
Palivo diesel
Dánsko, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 125,50 € 1 400 SEK
Vibračná doska
Švédsko, Västervik
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 434 € 16 000 SEK
Vibračná doska
2019
2 772 m/h
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
vibračná doska Wacker Neuson DPU 4545H vibračná doska Wacker Neuson DPU 4545H vibračná doska Wacker Neuson DPU 4545H
3
2 889 € 12 500 PLN
Vibračná doska
2013
Výkon 6.03 kW (8.2 HP) Palivo diesel
Poľsko, Ostrowiec Świętokrzyski
PPHU MAKO
Obráťte sa na predajcu
vibračná doska Wacker Neuson DPU 4045H vibračná doska Wacker Neuson DPU 4045H vibračná doska Wacker Neuson DPU 4045H
3
2 080 € 9 000 PLN
Vibračná doska
2005
Výkon 4.04 kW (5.5 HP) Palivo diesel
Poľsko, Ostrowiec Świętokrzyski
PPHU MAKO
Obráťte sa na predajcu
4 641 € Vrátane DPH
Vibračná doska
2013
1 m/h
Nemecko, Ober-Mörlen
Jaweed GmbH company
Obráťte sa na predajcu
dražba 8,96 € 100 SEK
Vibračná doska
2014
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden