Machineryline » Aukcia predajov stavebných strojov » Aukcia predajov strojov pre zemné práce » Aukcia predajov vibračných dosiek » Aukcia predajov vibračných dosiek Daewoo » Vibračná doska Daewoo DARM80 »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
V predaji: 1390 inzerátov
8 rokov v Machineryline
8 rokov v Machineryline
96 rokov na trhu
96 rokov na trhu

Predám vibračnú dosku Daewoo DARM80 prostredníctvom aukcie

Daewoo DARM80
550 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Vibračná doska Daewoo DARM80 - Machineryline
Vibračná doska Daewoo DARM80 | Obraz 1 - Machineryline
Vibračná doska Daewoo DARM80 | Obraz 2 - Machineryline
Vibračná doska Daewoo DARM80 | Obraz 3 - Machineryline
Vibračná doska Daewoo DARM80 | Obraz 4 - Machineryline
Vibračná doska Daewoo DARM80 | Obraz 5 - Machineryline
Vibračná doska Daewoo DARM80 | Obraz 6 - Machineryline
Vibračná doska Daewoo DARM80 | Obraz 7 - Machineryline
Vibračná doska Daewoo DARM80 | Obraz 8 - Machineryline
Vibračná doska Daewoo DARM80 | Obraz 9 - Machineryline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/9
Začiatočná ponuka:
550 €
Cena bez DPH
665,50 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Daewoo
Model: DARM80
Rok výroby: 2026
Lokalizácia: Holandsko Horst
Identifikačné číslo predajcu: A1-47605-166
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-06 12:11
Dátum umiestnenia: 2. 9. 2026
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Vibračná doska Daewoo DARM80

Anglický
unused; in packaging; 6.5HP; jumping stoke Max 40-65mm; aircooled; 2.0L tank; advancing speed 9-12m/min; 6528
fuel: Benzina
ongebruik
in verpakking
6.5PK
jumping stoke Max 40-65mm
aircooled
2.0L tank
advancing speed 9-12m/min
6528
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 450 € Bez DPH
Vibračná doska
2026
Holandsko, Horst
dražba Dražba
Vibračná doska
2025
Holandsko, Tijnje
vibračná doska C-80 vibračná doska C-80 vibračná doska C-80
3
dražba Dražba
Vibračná doska
2025
Holandsko, Tijnje
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 100 € Bez DPH
Vibračná doska
2012
Holandsko, Wijchen
dražba 100 € Bez DPH
Vibračná doska
2007
Palivo diesel
Holandsko, Fijnaart
dražba 250 € Bez DPH
Vibračná doska
Holandsko, Sneek
dražba 100 € Bez DPH
Vibračná doska
Holandsko, Wijchen