Machineryline » Aukcia predajov manipulačnej techniky » Aukcia predajov vysokozdvižných vozíkov » Aukcia predajov terénnych vysokozdvižných vozíkov » Aukcia predajov terénnych vysokozdvižných vozíkov Machpro » Terénny vysokozdvižný vozík Machpro MP-T320A »
Ritchie Bros (Spain) S.L.
Ritchie Bros (Spain) S.L.
V predaji: 328 inzerátov
13 rokov v Machineryline
13 rokov v Machineryline

Predám terénny vysokozdvižný vozík Machpro MP-T320A prostredníctvom aukcie

Machpro MP-T320A
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Terénny vysokozdvižný vozík Machpro MP-T320A - Machineryline
Terénny vysokozdvižný vozík Machpro MP-T320A | Obraz 1 - Machineryline
Terénny vysokozdvižný vozík Machpro MP-T320A | Obraz 2 - Machineryline
Terénny vysokozdvižný vozík Machpro MP-T320A | Obraz 3 - Machineryline
Terénny vysokozdvižný vozík Machpro MP-T320A | Obraz 4 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/4
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Machpro
Model: MP-T320A
Rok výroby: 2026
Lokalizácia: Španielsko Ocana6527 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 189E0573-668B-38A5-8D83-25FA93D0
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-16 01:00
Dátum zakončenia: 2026-09-17 12:00
Do začiatku zostalo: 9 dní 16:49
Dátum umiestnenia: 23. 8. 2026
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: SLP20260611017
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Terénny vysokozdvižný vozík
2026
Pohon 4x4
Španielsko, Ocana River
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Terénny vysokozdvižný vozík
2026
Španielsko, Ocana River
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Terénny vysokozdvižný vozík
2026
Španielsko, Ocana River
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
terénne vysokozdvižné vozíky Machpro rok výroby: od 2023
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba Dražba
Terénny vysokozdvižný vozík
2026
Španielsko, Ocana River
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Terénny vysokozdvižný vozík
2026
Španielsko, Ocana River
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Terénny vysokozdvižný vozík
2026
Španielsko, Ocana River
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Terénny vysokozdvižný vozík
2026
Španielsko, Ocana River
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Terénny vysokozdvižný vozík
2025
Španielsko, Ocana River
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Terénny vysokozdvižný vozík
2025
Španielsko, Ocana River
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Terénny vysokozdvižný vozík
2004
Španielsko, Ocana River
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Terénny vysokozdvižný vozík
2018
Španielsko, Ocana River
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Terénny vysokozdvižný vozík
2018
Španielsko, Ocana River
Obráťte sa na predajcu