Machineryline » Aukcia predajov manipulačnej techniky » Aukcia predajov vysokozdvižných vozíkov » Aukcia predajov teleskopických nakladačov » Aukcia predajov teleskopických nakladačov Manitou » Teleskopický nakladač Manitou MT1030ST »
Ritchie Bros  B.V.
Ritchie Bros B.V.
V predaji: 661 inzerátov
13 rokov v Machineryline
13 rokov v Machineryline
68 rokov na trhu
68 rokov na trhu

Predám teleskopický nakladač Manitou MT1030ST prostredníctvom aukcie

Manitou MT1030ST
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Teleskopický nakladač Manitou MT1030ST - Machineryline
Teleskopický nakladač Manitou MT1030ST | Obraz 1 - Machineryline
Teleskopický nakladač Manitou MT1030ST | Obraz 2 - Machineryline
Teleskopický nakladač Manitou MT1030ST | Obraz 3 - Machineryline
Teleskopický nakladač Manitou MT1030ST | Obraz 4 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/4
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Manitou
Model: MT1030ST
Rok výroby: 2011
Lokalizácia: Holandsko Zevenbergen
Identifikačné číslo predajcu: A583B34B-A834-3D15-A7BD-4537A14C
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-09 01:00
Dátum zakončenia: 2026-09-10 12:00
Do začiatku zostalo: 6 dní 13:27
Dátum umiestnenia: 28. 8. 2026
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 594234
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Teleskopický nakladač
2013
Holandsko, Zevenbergen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Teleskopický nakladač
2014
Dĺžka vidiel 1,2 m
Holandsko, Zevenbergen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Teleskopický nakladač
2016
Dĺžka vidiel 1,15 m
Holandsko, Zevenbergen
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba Dražba
Teleskopický nakladač
2016
Holandsko, Zevenbergen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Teleskopický nakladač
2013
Nosnosť 3 100 kg Výška zdvihu 7 m Dĺžka vidiel 1,2 m
Holandsko, Zevenbergen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Teleskopický nakladač
2019
Holandsko, Zevenbergen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Teleskopický nakladač
2024
Holandsko, Zevenbergen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Teleskopický nakladač
2026
Holandsko, Zevenbergen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Teleskopický nakladač
2023
Holandsko, Zevenbergen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Teleskopický nakladač
2026
Holandsko, Zevenbergen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Teleskopický nakladač
2017
Holandsko, Zevenbergen
Obráťte sa na predajcu