Machineryline » Aukcia predajov zariadení » Aukcia predajov zariadení pre stavebné stroje » Aukcia predajov lyžíc » Aukcia predajov svahovacích lyžíc » Aukcia predajov svahovacích lyžíc ABC » Svahovacia lyžica ABC Profilskovl »

Predám svahovaciu lyžicu ABC Profilskovl prostredníctvom aukcie

ABC Profilskovl
1 204 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Svahovacia lyžica ABC Profilskovl - Machineryline
Svahovacia lyžica ABC Profilskovl | Obraz 1 - Machineryline
Svahovacia lyžica ABC Profilskovl | Obraz 2 - Machineryline
Svahovacia lyžica ABC Profilskovl | Obraz 3 - Machineryline
Svahovacia lyžica ABC Profilskovl | Obraz 4 - Machineryline
Svahovacia lyžica ABC Profilskovl | Obraz 5 - Machineryline
Svahovacia lyžica ABC Profilskovl | Obraz 6 - Machineryline
Svahovacia lyžica ABC Profilskovl | Obraz 7 - Machineryline
Svahovacia lyžica ABC Profilskovl | Obraz 8 - Machineryline
Svahovacia lyžica ABC Profilskovl | Obraz 9 - Machineryline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/9
Začiatočná ponuka:
1 204 €
9 000 DKK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: ABC
Model: Profilskovl
Rok výroby: 2007
Vlastná hmotnosť: 200 kg
Lokalizácia: Dánsko Midtjylland
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-03 22:50
Dátum zakončenia: 2026-09-09 11:21
Dátum umiestnenia: 18. 8. 2026
Machineryline ID: UY51980
Opis
Dĺžka: 3 200 mm
Šírka: 1 000 mm
Výška: 1 000 mm
Celkový rozmer: 3,2 m × 1 m × 1 m
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Svahovacia lyžica ABC Profilskovl

Anglický
Year: 2007
Year is estimated and non-binding: Yes
Hydr. Quick hitch on dipper: S60
Bucket cm: 320
CE marked: Yes
Transport dim. (L x W x H) m: 3,20 X 1 X 1
Weight kg approx: 200
Weight is estimated and non-binding: Yes
To machine size ton: 10-25
Has been mounted on: Volvo EW200
Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
Might be in operation until delivery: Yes
Visual condition (1-5) 5=best: 3
Technical condition (1-5) 5=best: 3
Categories: Construction Equipment & Attachments

,
 

Attachments

Has hardly been used - fits S60 quick release. ABC Profilskovl
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 668,90 € 5 000 DKK
Svahovacia lyžica
2007
Dánsko, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 668,90 € 5 000 DKK
Svahovacia lyžica
2007
Dánsko, Bornholm - See Kort
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 367,90 € 2 750 DKK
Svahovacia lyžica
Dánsko, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 668,90 € 5 000 DKK
Svahovacia lyžica
Dánsko, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 137 € 8 500 DKK
Svahovacia lyžica
2018
Dánsko, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 137 € 8 500 DKK
Svahovacia lyžica
Dánsko, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 668,90 € 5 000 DKK
Svahovacia lyžica
2018
Dánsko, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 605 € 12 000 DKK
Svahovacia lyžica
2014
Dánsko, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 668,90 € 5 000 DKK
Svahovacia lyžica
Dánsko, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 200,70 € 1 500 DKK
Svahovacia lyžica
Dánsko, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
1 500 € Bez DPH
Svahovacia lyžica
2007
Holandsko, Maarheeze
Hezemans Trading & services
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Svahovacia lyžica
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Svahovacia lyžica
Dánsko, Aabenraa
Retrade AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Svahovacia lyžica
Dánsko, Aabenraa
Retrade AS
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Svahovacia lyžica
2007
Holandsko, Callantsoog
H&G Exporttractors
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Svahovacia lyžica
2005
Holandsko, Goor
OVERBEEK BOUWMACHINES B.V.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Svahovacia lyžica
2005
Holandsko, Goudriaan
Aantjes Goudriaan Machinery
Obráťte sa na predajcu
1 207,80 € Vrátane DPH
Svahovacia lyžica
2026
Stav nový
Slovinsko, Šentjernej
Eurocom Jurij Vide s.p.
Obráťte sa na predajcu
6 900 € Bez DPH
Svahovacia lyžica
2010
Rakúsko, Liezen
MUSLIU KFZ & Baumaschinenhandel
Obráťte sa na predajcu
1 250 € Bez DPH
Svahovacia lyžica
Holandsko, Velddriel
BIG WORK TOOLS
Obráťte sa na predajcu