Predám stojanova vŕtačku ELHA R60 prostredníctvom aukcie

ELHA R60
400 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Stojanová vŕtačka ELHA R60 - Machineryline
Stojanová vŕtačka ELHA R60 | Obraz 1 - Machineryline
Stojanová vŕtačka ELHA R60 | Obraz 2 - Machineryline
Stojanová vŕtačka ELHA R60 | Obraz 3 - Machineryline
Stojanová vŕtačka ELHA R60 | Obraz 4 - Machineryline
Stojanová vŕtačka ELHA R60 | Obraz 5 - Machineryline
Stojanová vŕtačka ELHA R60 | Obraz 6 - Machineryline
Stojanová vŕtačka ELHA R60 | Obraz 7 - Machineryline
Stojanová vŕtačka ELHA R60 | Obraz 8 - Machineryline
Stojanová vŕtačka ELHA R60 | Obraz 9 - Machineryline
Stojanová vŕtačka ELHA R60 | Obraz 10 - Machineryline
Stojanová vŕtačka ELHA R60 | Obraz 11 - Machineryline
Stojanová vŕtačka ELHA R60 | Obraz 12 - Machineryline
Stojanová vŕtačka ELHA R60 | Obraz 13 - Machineryline
Stojanová vŕtačka ELHA R60 | Obraz 14 - Machineryline
Stojanová vŕtačka ELHA R60 | Obraz 15 - Machineryline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/15
Začiatočná ponuka:
400 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Lokalizácia: Holandsko Amsterdam6479 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 1091-4
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-07-16 17:00
Dátum zakončenia: 2026-09-03 12:00
Dátum umiestnenia: viac ako 1 mesiac
Opis
Celkový rozmer: 2,8 m × 1,5 m × 3,1 m
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Stojanová vŕtačka ELHA R60

Anglický
Year built: 1988
Overall dimensions LxWxH: 2800x1500x3100 mm

Online auction of metalworking and sheet metal processing machines (including a wide selection of SIEGMUND welding and clamping tables and related tools, SAFAN press brakes and SAFAN guillotine shears, MOSMAN YLS-3000 3kW laser welding machine, various FRONIUS, REHM, etc. welding machines, BOMAR, URSUS, ELHA, etc.), remaining stock of sheet metal, materials and inventory, rolling stock, technical equipment, and modern office furniture, released following the recent bankruptcy of Solex Thermal Science (Netherlands) B.V., formerly Mosman Stainless Steel in Haaksbergen, the Netherlands.

The online auction opens Thursday 16 July and closes Thursday 3 September. Register your account via our website and place your bid. For viewings and inspections check the auction information on the website.

Viewing day is on:
- Tuesday 1 September


Pickup days are on:
- Thursday 10 September
- Friday 11 September

Dome Auctions is an innovative auction platform dedicated exclusively to the industrial sector. By focusing on machinery sales from business closures, restructurings, and bankruptcies, we provide a trusted marketplace where buyers and sellers connect with confidence. Unlike general auction houses, Dome Auctions specializes in selling complete industrial assets directly from factories, ensuring quality and reliability. With a commitment to transparency, industry expertise, and tailored service, we streamline the sales process and maximize value for all parties. As online auctions continue to grow in the European industrial market, Dome Auctions offers a professional and efficient solution for companies seeking high-quality machinery at competitive prices.
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 370 € Bez DPH
Stojanová vŕtačka
Holandsko, Amsterdam
Dome Auctions
dražba 80 € Bez DPH
Stojanová vŕtačka
2003
Holandsko, Amsterdam
Dome Auctions
Cena na požiadanie
Stojanová vŕtačka
2005
Holandsko, Babberich
Mach4metal bv.
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
stojanové vŕtačky
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
Cena na požiadanie
Stojanová vŕtačka
1990
Výkon 3 kW
Holandsko, Babberich
Mach4metal bv.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stojanová vŕtačka
Výkon 0,44 kW Napätie 380
Holandsko, Apeldoorn
Vramac bv
Obráťte sa na predajcu
1 250 €
Stojanová vŕtačka
Priemer vretena 15 mm Rýchlosť otáčania vretena 2 100 ot/min Napätie 400
Holandsko, Schijndel
Keetels Machines B.V.
Obráťte sa na predajcu
stojanová vŕtačka Homag Drillteq V-200 I CNC Drilling I 2020 stojanová vŕtačka Homag Drillteq V-200 I CNC Drilling I 2020 stojanová vŕtačka Homag Drillteq V-200 I CNC Drilling I 2020
3
Cena na požiadanie
Stojanová vŕtačka
Holandsko, Rotterdam
GLOMACH BV
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stojanová vŕtačka
1984
Výkon 1,6 kW Napätie 380
Holandsko, Apeldoorn
Vramac bv
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stojanová vŕtačka
Rýchlosť otáčania vretena 4 200 ot/min
Holandsko, Rotterdam
GLOMACH BV
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stojanová vŕtačka
Holandsko, Rotterdam
GLOMACH BV
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stojanová vŕtačka
Maximálny priemer vŕtania 32 mm
Holandsko, Drachten
Frimach B.V.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stojanová vŕtačka
Holandsko, Drachten
Frimach B.V.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stojanová vŕtačka
Holandsko, Drachten
Frimach B.V.
Obráťte sa na predajcu
stojanová vŕtačka SCM Startech CN I CNC Drilling Center I 2021 stojanová vŕtačka SCM Startech CN I CNC Drilling Center I 2021 stojanová vŕtačka SCM Startech CN I CNC Drilling Center I 2021
3
Cena na požiadanie
Stojanová vŕtačka
2.99 HP (2.2 kW)
Rýchlosť otáčania vretena 4 460 ot/min
Holandsko, Rotterdam
GLOMACH BV
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stojanová vŕtačka
1990
179 HP (132 kW)
Maximálny priemer vŕtania 380 mm
Holandsko, Rotterdam
GLOMACH BV
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stojanová vŕtačka
2018
Rýchlosť otáčania vretena 6 000 ot/min Výkon 23 kW
Holandsko, Babberich
Mach4metal bv.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stojanová vŕtačka
2006
Holandsko, Babberich
Mach4metal bv.
Obráťte sa na predajcu
2 900 € Bez DPH
Stojanová vŕtačka
1987
Holandsko, Wijchen
Second Owner BV
Obráťte sa na predajcu
stojanová vŕtačka SCM Startech CN V I CNC Drilling Center I 2024 stojanová vŕtačka SCM Startech CN V I CNC Drilling Center I 2024 stojanová vŕtačka SCM Startech CN V I CNC Drilling Center I 2024
3
Cena na požiadanie
Stojanová vŕtačka
2024
2.99 HP (2.2 kW)
Rýchlosť otáčania vretena 4 460 ot/min Výkon 2,2 kW
Holandsko, Rotterdam
GLOMACH BV
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Stojanová vŕtačka
2.99 HP (2.2 kW)
Rýchlosť otáčania vretena 4 460 ot/min
Holandsko, Rotterdam
GLOMACH BV
Obráťte sa na predajcu