Machineryline » Aukcia predajov stavebných strojov » Aukcia predajov stavebných nakladačov » Aukcia predajov šmykom riadených nakladačov » Aukcia predajov šmykom riadených nakladačov Captok » Nový šmykom riadený nakladač Captok CK36CD »

Predám šmykom riadené nakladače Captok CK36CD prostredníctvom aukcie

Captok CK36CD
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nový šmykom riadený nakladač Captok CK36CD - Machineryline
1/1
Požiadať o dodatočné fotografie
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Captok
Model: CK36CD
Rok výroby: 2026
Vlastná hmotnosť: 200 kg
Lokalizácia: Veľká Británia Dromore
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-10-09 11:00
Dátum zakončenia: 2026-10-10 20:00
Do začiatku zostalo: 35 dní 16:56
Dátum umiestnenia: 30. 8. 2026
Machineryline ID: MJ52166
Stav
Stav: nový
Dodatočné informácie
VIN: 36CDYP2604032
V sklade 1
Dodatočné služby

Dodatočné informácie — Nový šmykom riadený nakladač Captok CK36CD

Unused 2026 Captok CK36CD Tracked Pedestrian Skidsteer Loader, Piped, Bucket - 36CDYP2604032
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-323TZD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK360TD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK360TD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-323TZD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-323TZD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-323TZD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-323TZD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK36CD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK360TD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-W25
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-323TZD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-323TZD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK360TD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK360TD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK360TD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-W25
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-323TZD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK360TD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK36CD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK360TD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu