Machineryline » Aukcia predajov stavebných strojov » Aukcia predajov stavebných nakladačov » Aukcia predajov šmykom riadených nakladačov » Aukcia predajov šmykom riadených nakladačov Captok » Nový šmykom riadený nakladač Captok CK36CD »

Predám šmykom riadené nakladače Captok CK36CD prostredníctvom aukcie

Captok CK36CD
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nový šmykom riadený nakladač Captok CK36CD - Machineryline
1/1
Požiadať o dodatočné fotografie
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Captok
Model: CK36CD
Rok výroby: 2026
Vlastná hmotnosť: 900 kg
Lokalizácia: Španielsko Zaragoza
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-10-15 09:30
Dátum zakončenia: 2026-10-16 19:00
Do začiatku zostalo: 44 dní 16:43
Dátum umiestnenia: 28. 8. 2026
Machineryline ID: XE52146
Stav
Stav: nový
Dodatočné informácie
VIN: 36CDYP2604047
V sklade 1
Dodatočné služby

Dodatočné informácie — Nový šmykom riadený nakladač Captok CK36CD

Unused 2026 Captok CK36CD Tracked Pedestrian Skidsteer Loader, Piped, Bucket - 36CDYP2604047
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-323TZD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK360T
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK360TD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
šmykom riadené nakladače Captok rok výroby: od 2023
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-323TZD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK360T
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK360TD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-323TZD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-323TZD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK360TD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK36CD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK36CD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-323TZD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-323TZD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-323TZD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK-323TZD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK360TD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK360TD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Captok CK360TD
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu