Predám ručne vedený valec Starvox JT-SL600 prostredníctvom aukcie

Starvox JT-SL600
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nový ručne vedený valec Starvox JT-SL600 - Machineryline
1/1
Požiadať o dodatočné fotografie
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Rok výroby: 2026
Vlastná hmotnosť: 570 kg
Lokalizácia: Nemecko Dormagen6659 km od vás
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-12-02 09:00
Dátum zakončenia: 2026-12-04 19:00
Do začiatku zostalo: 40 dní 12:45
Dátum umiestnenia: 17. 10. 2026
Machineryline ID: NP52871
Stav
Stav: nový
Dodatočné informácie
VIN: STV2026VR01014
V sklade 1
Dodatočné služby

Dodatočné informácie — Nový ručne vedený valec Starvox JT-SL600

Unused 2026 Starvox JT-SL600 Walk-Behind Double Drum Vibrating Roller - STV2026VR01014
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
nový ručne vedený valec Starvox JT-SL600
1
dražba Dražba
Ručne vedený valec
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
21 990 €
Ručne vedený valec
2026
Stav nový
4 m/h
Výkon 14.2 kW (19.32 HP) Šírka valca 1 000 mm
Nemecko, Eltmann
KLARMANN-LEMBACH GmbH
Obráťte sa na predajcu
ručne vedený valec Ammann ARX20-2 ručne vedený valec Ammann ARX20-2 ručne vedený valec Ammann ARX20-2
3
dražba Dražba
Ručne vedený valec
2023
204 m/h
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
ručne vedený valec Ammann ARX20-2 ručne vedený valec Ammann ARX20-2 ručne vedený valec Ammann ARX20-2
3
dražba Dražba
Ručne vedený valec
2023
405 m/h
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
58 000 €
Ručne vedený valec
2025
3 m/h
Nemecko, Boppard
BOMAG GmbH
Obráťte sa na predajcu
10 500 € Bez DPH
Ručne vedený valec
2025
Výkon 6.1 kW (8.3 HP) Palivo diesel Šírka valca 650 mm
Nemecko, Langenfeld (Rheinland)
Hans Warner GmbH
Obráťte sa na predajcu
35 000 €
Ručne vedený valec
2025
12 m/h
Nemecko, Boppard
BOMAG GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Ručne vedený valec
2025
107 m/h
Výkon 18.38 kW (25 HP)
Nemecko, Garching bei München
Zeppelin Baumaschinen GmbH NL Garching
Obráťte sa na predajcu
ručne vedený valec BOMAG BW 75 H NON EPA ručne vedený valec BOMAG BW 75 H NON EPA
2
Cena na požiadanie
Ručne vedený valec
2025
Výkon 6.2 kW (8.44 HP)
Nemecko, Boppard
BOMAG GmbH
Obráťte sa na predajcu
26 500 €
Ručne vedený valec
2025
3 m/h
Nemecko, Boppard
BOMAG GmbH
Obráťte sa na predajcu
ručne vedený valec BOMAG BW80AD-5 ručne vedený valec BOMAG BW80AD-5 ručne vedený valec BOMAG BW80AD-5
3
23 200 €
Ručne vedený valec
2025
97 m/h
Výkon 111 kW (151 HP)
Nemecko, Hamburg
Atlas von der Wehl GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Ručne vedený valec
2024
24 m/h
Výkon 25 kW (34.01 HP) Palivo diesel Šírka valca 1 200 mm
Nemecko, Konz
werwie GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový ručne vedený valec Caterpillar CB4.0 nový ručne vedený valec Caterpillar CB4.0 nový ručne vedený valec Caterpillar CB4.0
3
Cena na požiadanie
Ručne vedený valec
2024
Stav nový
Nemecko, Sindelfingen
Simex Baumaschinenhandel GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Ručne vedený valec
2024
121 m/h
Nemecko, Halver
Gebr. Mickenhagen KG
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Ručne vedený valec
2024
58 m/h
Nemecko, Boppard
BOMAG GmbH
Obráťte sa na predajcu
28 800 €
Ručne vedený valec
2024
12 m/h
Palivo diesel
Nemecko, Boppard
BOMAG GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Ručne vedený valec
2024
Stav nový
5 m/h
Výkon 15.6 kW (21.22 HP) Palivo diesel Šírka valca 900 mm
Nemecko, Konz
werwie GmbH
Obráťte sa na predajcu
36 000 €
Ručne vedený valec
2024
51 m/h
Palivo diesel
Nemecko, Boppard
BOMAG GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Ručne vedený valec
2024
597 m/h
Euro 5
Výkon 33.3 kW (45.3 HP) Palivo diesel Šírka valca 1 380 mm Pracovná rýchlosť 10 km/h
Nemecko, Lübeck
Buchhammer Handel GmbH
Obráťte sa na predajcu
ručne vedený valec BOMAG BW100AD-5 ručne vedený valec BOMAG BW100AD-5 ručne vedený valec BOMAG BW100AD-5
3
30 000 €
Ručne vedený valec
2024
255 m/h
Výkon 13.23 kW (18 HP)
Nemecko, Hamburg
Atlas von der Wehl GmbH
Obráťte sa na predajcu