Machineryline » Aukcia predajov stavebných strojov » Aukcia predajov valcov » Aukcia predajov ručne vedených valcov » Aukcia predajov ručne vedených valcov Ammann » Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 »

Predám ručne vedený valec Ammann ARX20-2 prostredníctvom aukcie

Ammann ARX20-2
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 1 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 2 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 3 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 4 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 5 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 6 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 7 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 8 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 9 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 10 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 11 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 12 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 13 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 14 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 15 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 16 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 17 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 18 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 19 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 20 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 21 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 22 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 23 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 24 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 25 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 26 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 27 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 28 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 29 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 30 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 31 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 32 - Machineryline
Ručne vedený valec Ammann ARX20-2 | Obraz 33 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/33
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Ammann
Model: ARX20-2
Rok výroby: 2022
Doba prevádzky: 252 m/h
Vlastná hmotnosť: 1 570 kg
Lokalizácia: Španielsko Zaragoza
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-26 09:30
Dátum zakončenia: 2026-08-27 19:00
Dátum umiestnenia: 12. 8. 2026
Machineryline ID: NB51900
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: ACZ16994JN3034709
V sklade 1
Dodatočné služby

Dodatočné informácie — Ručne vedený valec Ammann ARX20-2

2022 Ammann ARX20-2 Double Drum Vibrating Roller, Roll Bar (Meter Reading: 252 Hours) - ACZ16994JN3034709
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Ručne vedený valec
2022
226 m/h
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Ručne vedený valec
2023
262 m/h
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Ručne vedený valec
2024
Stav nový
Španielsko, Ciempozuelos
ASCENDUM MAQUINARIA, S.A.U.
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
nový ručne vedený valec Ammann ARW 65
1
Cena na požiadanie
Ručne vedený valec
2024
Stav nový
Španielsko, Ciempozuelos
ASCENDUM MAQUINARIA, S.A.U.
Obráťte sa na predajcu
15 000 € Bez DPH
Ručne vedený valec
2007
465 m/h
Španielsko, Zaragoza
USAVENT MAQUINARIA, S.L.
Obráťte sa na predajcu
ručne vedený valec Wacker RD 28-120
1
21 450 €
Ručne vedený valec
2021
490 m/h
Palivo diesel Šírka valca 720 mm
Španielsko, Amposta (Tarragona)
Manain
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Ručne vedený valec
2022
230 m/h
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Ručne vedený valec
2022
Španielsko, Ocana River
Obráťte sa na predajcu
11 760 € 51 000 PLN
Ručne vedený valec
2021
221 m/h
Výkon 14.59 kW (19.85 HP)
Poľsko, Grodków
BEATA PALAK FHU
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Ručne vedený valec
2023
94 m/h
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Ručne vedený valec
2021
290 m/h
Výkon 19 kW (25.85 HP) Palivo diesel Šírka valca 1 200 mm
Rakúsko, Deutsch Goritz
Baumaschinen Puntigam GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový ručne vedený valec Dynapac CC1200
1
Cena na požiadanie
Ručne vedený valec
2022
Stav nový
1 m/h
Výkon 18.38 kW (25 HP)
Španielsko, Utrera
MAQUIDEMOLEX ESPAÑA S.L.
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Ručne vedený valec
2023
376 m/h
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Ručne vedený valec
2023
294 m/h
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Ručne vedený valec
2023
317 m/h
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Ručne vedený valec
2021
677 m/h
Výkon 32.98 kW (44.87 HP)
Nemecko, Malsch
RÜKO GmbH Baumaschinen
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Ručne vedený valec
2021
480 m/h
Výkon 32.98 kW (44.87 HP)
Nemecko, Malsch
RÜKO GmbH Baumaschinen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Ručne vedený valec
2023
182 m/h
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
13 500 € Bez DPH
Ručne vedený valec
2020
537 m/h
Výkon 15.09 kW (20.53 HP)
Rumunsko, Bucharest
Laslo Truck Romania
Obráťte sa na predajcu
11 300 € 49 000 PLN
Ručne vedený valec
2020
539 m/h
Výkon 15.09 kW (20.53 HP)
Poľsko, Grodków
BEATA PALAK FHU
Obráťte sa na predajcu