Machineryline » Aukcia predajov zariadení » Aukcia predajov zariadení pre stavebné stroje » Aukcia predajov rozrývacích hrablí » Aukcia predajov rozrývacích hrablí Captok » Rozrývacie hrable Captok »

Predám rozrývacie hrable Captok prostredníctvom aukcie

Captok
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Rozrývacie hrable Captok - Machineryline
Rozrývacie hrable Captok | Obraz 1 - Machineryline
Rozrývacie hrable Captok | Obraz 2 - Machineryline
Rozrývacie hrable Captok | Obraz 3 - Machineryline
Rozrývacie hrable Captok | Obraz 4 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/4
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Captok
Rok výroby: 2026
Lokalizácia: Veľká Británia Doncaster6058 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: Z46367
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-08 09:30
Dátum umiestnenia: 26. 8. 2026
Stav
Stav: pojazdené
Doklady
Dodatočné informácie
VIN: C-303PZ46-367

Dodatočné informácie — Rozrývacie hrable Captok

Lot Number: 31235
Mileage Warranted: Not Warranted
V5: Here
engine volume: cm3
Vehicle Id: 20020
Url: ukázať kontakty
Body Type: RAKE
46 INCH
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Rozrývacie hrable
2026
Veľká Británia, Doncaster
Commercial Vehicle Auctions Ltd
Obráťte sa na predajcu
1 490 €
Rozrývacie hrable
2025
Francúzsko, Brie-Comte-Robert
Ripamat
Obráťte sa na predajcu
7 700 € Bez DPH
Rozrývacie hrable
2025
Stav nový
Holandsko, Ritthem
JR Trading BV
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
8 500 €
Rozrývacie hrable
2024
Francúzsko, SAINT DENIS
Bergerat USED
Obráťte sa na predajcu
nová rozrývacie hrable Galen nová rozrývacie hrable Galen
2
950 €
Od výrobcu
Rozrývacie hrable
2024
Stav nový
Turecko, Ankara
Galen Grup Çelik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Obráťte sa na predajcu
14 890 € Bez DPH
Rozrývacie hrable
2021
Nemecko, Burghaun
Stefan Ebert GmbH - Autorisierter Mercedes-Benz Servicepartner
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Rozrývacie hrable
Holandsko, Goudriaan
Aantjes Goudriaan Machinery
Obráťte sa na predajcu
2 350 € Bez DPH
Rozrývacie hrable
Stav nový
Francúzsko, Capens
TP Zone
Obráťte sa na predajcu
2 250 € Bez DPH
Rozrývacie hrable
Stav nový
Francúzsko, Capens
TP Zone
Obráťte sa na predajcu
nová rozrývacie hrable Ripper 80 mm-es csapszeghez nová rozrývacie hrable Ripper 80 mm-es csapszeghez nová rozrývacie hrable Ripper 80 mm-es csapszeghez
3
3 666 € 1 350 000 HUF
Rozrývacie hrable
Stav nový
Maďarsko, Gyomro
Daráló-Aprító kft
Obráťte sa na predajcu
2 900 € Bez DPH
Rozrývacie hrable
Stav nový
Francúzsko, Capens
TP Zone
Obráťte sa na predajcu
dražba 700 € Bez DPH
Rozrývacie hrable
Francúzsko, Savignac
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
nová rozrývacie hrable Westtech Woodcracker G850 Roderechen nová rozrývacie hrable Westtech Woodcracker G850 Roderechen nová rozrývacie hrable Westtech Woodcracker G850 Roderechen
3
Cena na požiadanie
Rozrývacie hrable
Stav nový
Nemecko, Burghaun
Stefan Ebert GmbH - Autorisierter Mercedes-Benz Servicepartner
Obráťte sa na predajcu
690 € Bez DPH
Rozrývacie hrable
Francúzsko, Neuville-Saint-Amand
SODINEG
Obráťte sa na predajcu
1 082 € 200 000 JPY
Rozrývacie hrable
Japonsko, Chiba
Toyokami Co., Ltd.
Obráťte sa na predajcu
1 900 € Bez DPH
Rozrývacie hrable
Stav nový
Francúzsko, Capens
TP Zone
Obráťte sa na predajcu
nová rozrývacie hrable Ripper 70 mm-es csapszeghez nová rozrývacie hrable Ripper 70 mm-es csapszeghez nová rozrývacie hrable Ripper 70 mm-es csapszeghez
3
2 988 € 1 100 000 HUF
Rozrývacie hrable
Stav nový
Maďarsko, Gyomro
Daráló-Aprító kft
Obráťte sa na predajcu
1 750 € Bez DPH
Rozrývacie hrable
Stav nový
Francúzsko, Capens
TP Zone
Obráťte sa na predajcu
850 € Bez DPH
Rozrývacie hrable
Stav nový
Francúzsko, Capens
TP Zone
Obráťte sa na predajcu
1 690 € Bez DPH
Rozrývacie hrable
Stav nový
Francúzsko, Capens
TP Zone
Obráťte sa na predajcu