Predám rezač špár Thorens S40 prostredníctvom aukcie

Thorens S40
107,60 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Rezač špár Thorens S40 - Machineryline
Rezač špár Thorens S40 | Obraz 1 - Machineryline
Rezač špár Thorens S40 | Obraz 2 - Machineryline
Rezač špár Thorens S40 | Obraz 3 - Machineryline
Rezač špár Thorens S40 | Obraz 4 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
1/4
Začiatočná ponuka:
107,60 €
Cena bez DPH
1 200 SEK
134,50 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Rok výroby: 2024
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3270578
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-04 11:18
Dátum umiestnenia: 29. 8. 2026
Opis
Celkový rozmer: dĺžka - 0,7 m, šírka - 0,5 m
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Rezač špár Thorens S40

Information om användning:OanvändInformation från nuvarande ägare:Ny/oanvänd
tillverkare: Thorens
År enligt: Säljare
Typskylt: Saknas
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 2 330 € 26 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2024
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 6 274 € 70 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2024
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 179,30 € 2 000 SEK
Rezač špár
2024
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba Dražba
Iné priemyselné stroje
2025
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 5 915 € 66 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2023
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 143,40 € 1 600 SEK
Iné priemyselné stroje
2025
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 344 € 15 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2025
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 107,60 € 1 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2025
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 8,96 € 100 SEK
Iné priemyselné stroje
2025
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 524 € 17 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2025
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 5 646 € 63 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2023
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 13 360 € 149 100 SEK
Dodávkové vozidlo
2022
72 070 km
Euro 6
Výkon 179 HP (132 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 74 570 € 832 000 SEK
Obytný dodávka
2022
98 379 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 389 € 15 500 SEK
Rozrývač
2026
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 645,30 € 7 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2026
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 304,70 € 3 400 SEK
Iné priemyselné stroje
2022
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 734,90 € 8 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2026
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden