Machineryline » Aukcia predajov manipulačnej techniky » Aukcia predajov čistiacich strojov » Aukcia predajov priemyselných vysávačov » Aukcia predajov priemyselných vysávačov Pullman Ermator » Priemyselný vysávač Pullman Ermator S 13 »

Predám priemyselný vysávač Pullman Ermator S 13 prostredníctvom aukcie

Pullman Ermator S 13
304,70 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Priemyselný vysávač Pullman Ermator S 13 - Machineryline
Priemyselný vysávač Pullman Ermator S 13 | Obraz 1 - Machineryline
Priemyselný vysávač Pullman Ermator S 13 | Obraz 2 - Machineryline
Priemyselný vysávač Pullman Ermator S 13 | Obraz 3 - Machineryline
Priemyselný vysávač Pullman Ermator S 13 | Obraz 4 - Machineryline
Priemyselný vysávač Pullman Ermator S 13 | Obraz 5 - Machineryline
Priemyselný vysávač Pullman Ermator S 13 | Obraz 6 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
1/6
Začiatočná ponuka:
304,70 €
Cena bez DPH
3 400 SEK
380,88 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Pullman Ermator
Model: S 13
Vlastná hmotnosť: 28 kg
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3258011
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-02 13:09
Dátum umiestnenia: 26. 8. 2026
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 0077

Dodatočné informácie — Priemyselný vysávač Pullman Ermator S 13

Information om användning:Objektet har använts till uthyrningInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända fel
Effekt (W): 1300 W
tillverkningsår: Information saknas
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 80,66 € 900 SEK
Priemyselný vysávač
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 197,20 € 2 200 SEK
Priemyselný vysávač
2016
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 242 € 2 700 SEK
Priemyselný vysávač
2015
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
priemyselné vysávače Pullman Ermator
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 340,60 € 3 800 SEK
Priemyselný vysávač
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 224,10 € 2 500 SEK
Priemyselný vysávač
2016
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 197,20 € 2 200 SEK
Priemyselný vysávač
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 376,40 € 4 200 SEK
Priemyselný vysávač
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 71,70 € 800 SEK
Priemyselný vysávač
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 8,96 € 100 SEK
Priemyselný vysávač
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 17,93 € 200 SEK
Priemyselný vysávač
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Cena na požiadanie
Priemyselný vysávač
Nemecko, Bruchsal
Kaiser- Werkzeugmaschinen
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Priemyselný vysávač
Francúzsko, Yerville
Pharma Equipment
Obráťte sa na predajcu
nový priemyselný vysávač BF 580
1
Cena na požiadanie
Priemyselný vysávač
Stav nový
Čile, Santiago
SOC Ingeniería Ltda.
Obráťte sa na predajcu
priemyselný vysávač CFM 3308 priemyselný vysávač CFM 3308 priemyselný vysávač CFM 3308
3
Cena na požiadanie
Priemyselný vysávač
Veľká Británia
Used Food Machinery Ltd
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Priemyselný vysávač
Nemecko, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Priemyselný vysávač
Nemecko, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu