Machineryline » Aukcia predajov stavebných strojov » Aukcia predajov strojov pre zemné práce » Aukcia predajov pluhov na kladenie káblov » Aukcia predajov pluhov na kladenie káblov Sahlins » Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 »

Predám pluh na kladenie káblov Sahlins 903 prostredníctvom aukcie

Sahlins 903
1 524 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 1 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 2 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 3 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 4 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 5 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 6 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 7 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 8 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 9 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 10 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 11 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 12 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 13 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 14 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 15 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 16 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 17 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 18 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 19 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 20 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 21 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 22 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 23 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 24 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 25 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 26 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 27 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 28 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 29 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 30 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 31 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 32 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 33 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 34 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 35 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 36 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 37 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 38 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 39 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 40 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 41 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 42 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 43 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 44 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 45 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 46 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 47 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 48 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 49 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 50 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 51 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 52 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 53 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 54 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 55 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 56 - Machineryline
Pluh na kladenie káblov Sahlins 903 | Obraz 57 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/57
Začiatočná ponuka:
1 524 €
17 000 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Sahlins
Model: 903
Rok výroby: 1980
Lokalizácia: Švédsko Örnsköldsvik
Identifikačné číslo predajcu: 272856
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-08 10:57
Dátum umiestnenia: 28. 8. 2026
Opis
Celkový rozmer: 4,6 m × 2,35 m × 2,35 m
Motor
Palivo: diesel
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: oranžový

Dodatočné informácie — Pluh na kladenie káblov Sahlins 903

Fabrikat: Sahlins
Modell: 903
Vikt: kg
Linjemaskin/kabelmatare
Mått & vikt
Medföljande redskap eller tillbehör
Övriga upplysningar
Säljarens kommentarer
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
4 950 €
Pluh na kladenie káblov
Fínsko, Sievi
Kenttäsepät Oy
Obráťte sa na predajcu
150 200 € 650 000 PLN
Pluh na kladenie káblov
2013
Poľsko, Ciechanów
Bud - Car
Obráťte sa na predajcu
dražba 3,34 € 25 DKK
Pluh na kladenie káblov
2023
Výkon 5.88 kW (8 HP) Palivo benzín
Dánsko, Aabenraa
Retrade AS
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
90 000 € Bez DPH
Pluh na kladenie káblov
2008
900 m/h
Lotyšsko, Rēzekne
SIA TMB Baltia
Obráťte sa na predajcu
285 300 € 245 000 GBP
Pluh na kladenie káblov
2023
185 m/h
Veľká Británia, Billingham
Obráťte sa na predajcu
151 400 € 655 000 PLN
Pluh na kladenie káblov
2013
Poľsko, Ciechanów
Bud - Car
Obráťte sa na predajcu
18 500 €
Pluh na kladenie káblov
2018
168 m/h
Výkon 18.38 kW (25 HP) Palivo benzín
Poľsko, Sochaczew
PHU Kopalnia Nowa Wieś
Obráťte sa na predajcu
138 400 € 599 000 PLN
Pluh na kladenie káblov
2010
2 287 m/h
Poľsko, Ciechanów
Bud - Car
Obráťte sa na predajcu