Machineryline » Aukcia predajov priemyselných strojov » Aukcia predajov kovoobrábacích strojov » Aukcia predajov stroje na rezanie kovov » Aukcia predajov plazmových rezacích strojov » Aukcia predajov plazmových rezacích strojov Cebora » Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 »

Predám plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 prostredníctvom aukcie

Cebora PlasmaCar 30
53,78 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 - Machineryline
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 | Obraz 1 - Machineryline
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 | Obraz 2 - Machineryline
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 | Obraz 3 - Machineryline
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 | Obraz 4 - Machineryline
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 | Obraz 5 - Machineryline
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 | Obraz 6 - Machineryline
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 | Obraz 7 - Machineryline
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 | Obraz 8 - Machineryline
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 | Obraz 9 - Machineryline
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 | Obraz 10 - Machineryline
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 | Obraz 11 - Machineryline
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 | Obraz 12 - Machineryline
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 | Obraz 13 - Machineryline
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 | Obraz 14 - Machineryline
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 | Obraz 15 - Machineryline
Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30 | Obraz 16 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/16
Začiatočná ponuka:
53,78 €
600 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Cebora
Model: PlasmaCar 30
Lokalizácia: Švédsko Tvååker
Identifikačné číslo predajcu: 273131
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-08 08:55
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Opis
Počet fáz: 3
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Plazmový rezací stroj Cebora PlasmaCar 30

Fabrikat: Cebora
Modell: PlasmaCar 30
Anslutning: 3-fas + tryckluft
Plasmaskärare
Säljarens kommentarer
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
2013
Pohyb po osi X 3 000 mm Pohyb po osi Y 1 500 mm
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
Belgicko, Deinze
APT International
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
2014
Pohyb po osi X 13 000 mm
Belgicko, Deinze
APT International
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
plazmové rezacie stroje Cebora
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
Belgicko, Deinze
APT International
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
2019
CNC Pohyb po osi X 4 000 mm Pohyb po osi Y 2 000 mm
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
2019
36.71 HP (26.98 kW)
Pohyb po osi X 1 500 mm Pohyb po osi Y 3 000 mm
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
2016
3 830 m/h
Pohyb po osi X 3 000 mm Pohyb po osi Y 2 000 mm
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
plazmový rezací stroj Ermaksan EPL 2060 300XPR plazmový rezací stroj Ermaksan EPL 2060 300XPR plazmový rezací stroj Ermaksan EPL 2060 300XPR
3
60 000 €
Plazmový rezací stroj
2017
Dĺžka pracovného stola 2 000 mm Šírka pracovného stola 6 000 mm
Veľká Británia
GUTINVEST INTERNATIONAL ASSETS S.L,
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
2010
Švajčiarsko, Gallen
ProdEq TradingGmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
2000
CNC
Nemecko, Nürtingen
Metec GmbH
Obráťte sa na predajcu
plazmový rezací stroj Messer Multitherm 4000
1
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
2020
Nemecko, Nürtingen
Metec GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
2005
Nemecko, Nürtingen
Metec GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
1999
Napätie 230
Nemecko, Location:leipzig
UCY Industrial GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
2015
Pohyb po osi Z 365 mm
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
32 500 €
Plazmový rezací stroj
2005
2 015 m/h
Španielsko, Barcelona
GUTINVEST INTERNATIONAL ASSETS S.L,
Obráťte sa na predajcu
plazmový rezací stroj Accurl CPL 2040
1
VIDEO
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
2019
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
163 101 €
Plazmový rezací stroj
Stav nový
Rakúsko, Wiener Neudorf
Hesse + Co Maschinenfabrik GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
2009
CNC
Nemecko, Nürtingen
Metec GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
2017
CNC Dĺžka pracovného stola 3 250 mm Šírka pracovného stola 1 600 mm Hrúbka plechu 20 mm
Holandsko, Rotterdam
GLOMACH BV
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Plazmový rezací stroj
2020
Dĺžka pracovného stola 4 000 mm Šírka pracovného stola 2 100 mm
Holandsko, Rotterdam
GLOMACH BV
Obráťte sa na predajcu