Machineryline » Aukcia predajov nástrojov » Aukcia predajov elektrických nástrojov » Aukcia predajov pištolí na klince » Aukcia predajov pištolí na klince Senco » Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep »

Predám pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep prostredníctvom aukcie

Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep
134,40 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 1 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 2 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 3 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 4 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 5 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 6 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 7 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 8 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 9 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 10 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 11 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 12 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 13 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 14 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 15 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 16 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 17 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 18 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 19 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 20 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 21 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 22 - Machineryline
Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep | Obraz 23 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
1/23
Začiatočná ponuka:
134,40 €
Cena bez DPH
1 500 SEK
168 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Senco
Model: Paket meder Senco / Haubold / Tjep
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3270934
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-07 12:13
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Pištoľ na klince Senco Paket meder Senco / Haubold / Tjep

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 3 månadernaKommentar om användning:Använda fram till 2026Information från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt slitage för ett begagnat objekt
drifttyp: Tryckluft
tillverkningsår: Okänt/blandat
2st FramePRO 701XP
2st FinishPRO 18Mg
2st SCN650
2st SNS41
1st RoofPRO 455XP
1st Haubold RNC45R
2st Tjep BS-1
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 188,20 € 2 100 SEK
Pištoľ na klince
2022
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 179,30 € 2 000 SEK
Pištoľ na klince
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 286,80 € 3 200 SEK
Pištoľ na klince
2022
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
pištole na klince Senco
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba Dražba
Pištoľ na klince
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Cena na požiadanie
Pištoľ na klince
Nemecko, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
pištoľ na klince Rivet Gun pištoľ na klince Rivet Gun
2
Cena na požiadanie
Pištoľ na klince
Nemecko, Wentorf (Hamburg)
AGM Anwar Graphische Maschinen GmbH
Obráťte sa na predajcu