Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
V predaji: 1384 inzerátov
8 rokov v Machineryline
8 rokov v Machineryline
96 rokov na trhu
96 rokov na trhu

Predám paletový regál Erikkila KELC prostredníctvom aukcie

Erikkila KELC
1 000 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Paletový regál Erikkila KELC - Machineryline
Paletový regál Erikkila KELC | Obraz 1 - Machineryline
Paletový regál Erikkila KELC | Obraz 2 - Machineryline
Paletový regál Erikkila KELC | Obraz 3 - Machineryline
Paletový regál Erikkila KELC | Obraz 4 - Machineryline
Paletový regál Erikkila KELC | Obraz 5 - Machineryline
Paletový regál Erikkila KELC | Obraz 6 - Machineryline
Paletový regál Erikkila KELC | Obraz 7 - Machineryline
Paletový regál Erikkila KELC | Obraz 8 - Machineryline
Paletový regál Erikkila KELC | Obraz 9 - Machineryline
Paletový regál Erikkila KELC | Obraz 10 - Machineryline
Paletový regál Erikkila KELC | Obraz 11 - Machineryline
Paletový regál Erikkila KELC | Obraz 12 - Machineryline
Paletový regál Erikkila KELC | Obraz 13 - Machineryline
Paletový regál Erikkila KELC | Obraz 14 - Machineryline
Paletový regál Erikkila KELC | Obraz 15 - Machineryline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/15
Začiatočná ponuka:
1 000 €
Cena bez DPH
1 210 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Rok výroby: 2023
Lokalizácia: Holandsko Hoofddorp
Identifikačné číslo predajcu: A1-49457-4
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-07 11:59
Dátum umiestnenia: 23. 8. 2026
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Paletový regál Erikkila KELC

Anglický
Erikkila freestanding overhead conveyor system, year of construction: 2023, capacity: 1,000 kg. Manual operated traverse with electric chain hoist Hitachi. 4 upright frames with intermediate lengths 6 - 5 - 5 meters. For specified sizes see last photo. Without weighing unit and lifting beam (see plots 5 and 6). The buyer must disassemble the tap himself.
Erikkila vrijstaand hangbaansysteem, bouwjaar: 2023, capaciteit: 1.000 kg. Handmatige bedienbare traverse met elektrische kettingtakel Hitachi. 4 staande frames met tussenlengtes 6 - 5 - 5 meter. Voor gespecificeerde maten zie laatste foto. Zonder weegunit en hijsjuk (zie kavel 5 en 6). Koper dient zelf de kraan te demonteren
brand: Erikkila
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 1 000 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Horst
dražba 900 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Zeewolde
dražba 1 250 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Horst
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 250 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Zeewolde
dražba 6 000 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Horst
dražba 250 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Zeewolde
dražba 2 500 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Horst
dražba 5 000 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Horst
dražba 50 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Zeewolde
dražba 100 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Doetinchem
dražba 500 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, De Lier
dražba 325 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Horst
paletový regál Mecalux Palletstelling paletový regál Mecalux Palletstelling
2
dražba 100 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Zeewolde
dražba 500 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Zeewolde
dražba 50 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Zeewolde
dražba 6 000 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Horst
dražba 250 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Zeewolde
dražba 1 500 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Horst
dražba 2 000 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Horst
dražba 50 € Bez DPH
Paletový regál
Holandsko, Zeewolde