Predám odvlhčovač ABC ITAB ALTREX prostredníctvom aukcie

ABC ITAB ALTREX
133,80 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Odvlhčovač ABC ITAB ALTREX - Machineryline
Odvlhčovač ABC ITAB ALTREX | Obraz 1 - Machineryline
Odvlhčovač ABC ITAB ALTREX | Obraz 2 - Machineryline
Odvlhčovač ABC ITAB ALTREX | Obraz 3 - Machineryline
Odvlhčovač ABC ITAB ALTREX | Obraz 4 - Machineryline
Odvlhčovač ABC ITAB ALTREX | Obraz 5 - Machineryline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/5
Začiatočná ponuka:
133,80 €
1 000 DKK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: ABC
Model: ITAB ALTREX
Druh: odvlhčovač
Vlastná hmotnosť: 100 kg
Lokalizácia: Dánsko Sønderjylland
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-01 22:32
Dátum zakončenia: 2026-09-03 09:11
Dátum umiestnenia: viac ako 1 mesiac
Machineryline ID: WV49242
Opis
Celkový rozmer: 1,2 m × 0,9 m × 0,7 m
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Odvlhčovač ABC ITAB ALTREX

Anglický
Year: Unknown
Hours approx: Unknown
Propellant: 220V
Transport dim. (L x W x H) m: 1,2 x 0,9 x 0,7
Weight kg approx: 100
Weight is estimated and non-binding: Yes
Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
Might be in operation until delivery: Yes
Visual condition (1-5) 5=best: 3
Technical condition (1-5) 5=best: 2
Categories: Construction Articles & Materials

,
 

Dehumidifiers

- 3 pieces of dehumidifiers. 
- Has not been used for a long time. Worked the last time they were used. 
- Freon not checked. 

See more photos and information - as well as other auctions at ukázať kontakty ABC ITAB ALTREX - 3 styk / 3 pieces
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 100 € Bez DPH
Odvlhčovač
Litva, Utena
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
1 €
Odvlhčovač
Chorvátsko, Zagreb, Rugvica
Peršić Rental & Sales d.o.o.
Obráťte sa na predajcu
12 600 € Bez DPH
Odvlhčovač
2015
Nórsko, Buskerud
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
odvlhčovače ABC
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
Cena na požiadanie
Odvlhčovač
1987
Nemecko, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
1 499 € 6 500 PLN
Odvlhčovač
Poľsko
M&M
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Odvlhčovač
2012
Rakúsko, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Obráťte sa na predajcu
2 600 € Vrátane DPH
Odvlhčovač
1996
Ukrajina, m. Mukachevo
TOV «ENO Mebli Ltd»
Obráťte sa na predajcu
1 268 € 5 500 PLN
Odvlhčovač
Poľsko
M&M
Obráťte sa na predajcu
2 500 € Bez DPH
Odvlhčovač
1900
Nórsko, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Odvlhčovač
Veľká Británia
Used Food Machinery Ltd
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Odvlhčovač
2009
Taliansko, Castel San Pietro Terme (BO)
MLTC EUROPE S.R.L.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Odvlhčovač
2020
Rakúsko, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Obráťte sa na predajcu
odvlhčovač CompAir F0460HS odvlhčovač CompAir F0460HS odvlhčovač CompAir F0460HS
3
3 600 € Bez DPH
Odvlhčovač
Taliansko, Sassofeltrio
LMK MACHINERY SRLS
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Odvlhčovač
2003
Veľká Británia
Used Food Machinery Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový odvlhčovač Roluft  RDRY20 2.0M3/MIN
1
1 500 € Bez DPH
Odvlhčovač
Stav nový
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
nový odvlhčovač SECADOR TDRY 52
1
3 250 € Bez DPH
Odvlhčovač
Stav nový
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
nový odvlhčovač SECADOR TDRY 30
1
2 025 € Bez DPH
Odvlhčovač
Stav nový
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
nový odvlhčovač Fiac SECADOR TDRY 9 V
1
1 296 € Bez DPH
Odvlhčovač
Stav nový
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
nový odvlhčovač SECADOR TDRY 36
1
2 403 € Bez DPH
Odvlhčovač
Stav nový
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Odvlhčovač
Veľká Británia
Used Food Machinery Ltd
Obráťte sa na predajcu