Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
V predaji: 1388 inzerátov
8 rokov v Machineryline
8 rokov v Machineryline
96 rokov na trhu
96 rokov na trhu

Predám obytný kontajner RTE 8107 prostredníctvom aukcie

RTE 8107
4 250 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Obytný kontajner RTE 8107 - Machineryline
Obytný kontajner RTE 8107 | Obraz 1 - Machineryline
Obytný kontajner RTE 8107 | Obraz 2 - Machineryline
Obytný kontajner RTE 8107 | Obraz 3 - Machineryline
Obytný kontajner RTE 8107 | Obraz 4 - Machineryline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/4
Začiatočná ponuka:
4 250 €
Cena bez DPH
5 142,50 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Rok výroby: 2026
Lokalizácia: Holandsko Horst
Identifikačné číslo predajcu: A1-47605-23
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-06 12:56
Dátum umiestnenia: 31. 8. 2026
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Obytný kontajner RTE 8107

Anglický
PVC cover 420 grams; rope to pull both ways; gate height 4.5M; Gate width 4.0M; Single truss system galvanized; arch space 2M; unused; in metal box; 1/2 959KG - Box dimensions 2960 x 740 x 1030 mm - 2/2 1042KG - Box dimensions 2950 x 740 x 980 mm
brand: RTE
PVC-afdekking 420 gram
touw om beide kanten op te trekken
hoogte poort 4.5M
Breedte poort 4.0M
Single truss systeem gegalvaniseerd
arch space 2M
ongebruikt
in metalen kist
1/2 959KG - Afmetingen kist 2960 x 740 x 1030 mm - 2/2 1042KG - Afmetingen kist 2950 x 740 x 980 mm
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 4 250 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Horst
dražba 4 000 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Horst
dražba 550 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Horst
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
obytné kontajnery rok výroby: od 2023
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
obytný kontajner RTE 7400 obytný kontajner RTE 7400 obytný kontajner RTE 7400
3
dražba 1 000 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Horst
obytný kontajner RTE 8118 obytný kontajner RTE 8118 obytný kontajner RTE 8118
3
dražba 1 400 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Horst
dražba 5 500 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Tijnje
dražba 550 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Horst
dražba 2 000 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Horst
dražba 2 250 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Horst
dražba 550 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Horst
obytný kontajner RTE 8116 obytný kontajner RTE 8116 obytný kontajner RTE 8116
3
dražba 750 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Horst
dražba 7 500 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Surhuisterveen
dražba 2 600 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Tijnje
dražba 20 000 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Surhuisterveen
dražba 15 000 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Surhuisterveen
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Tijnje
dražba 1 500 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Zeewolde
dražba 7 500 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Surhuisterveen
obytný kontajner Greenland 12x12x4,5m obytný kontajner Greenland 12x12x4,5m obytný kontajner Greenland 12x12x4,5m
3
dražba 1 000 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Zeewolde
obytný kontajner Greenland 6x6x2 meter obytný kontajner Greenland 6x6x2 meter obytný kontajner Greenland 6x6x2 meter
3
dražba 100 € Bez DPH
Obytný kontajner
2026
Holandsko, Zeewolde