Machineryline » Aukcia predajov stavebných strojov » Aukcia predajov modulárnych kontajnerov » Aukcia predajov obytných kontajnerov » Aukcia predajov obytných kontajnerov JD » Nový obytný kontajner JD AH01 »

Predám obytný kontajner JD AH01 prostredníctvom aukcie

JD AH01
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nový obytný kontajner JD AH01 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 1 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 2 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 3 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 4 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 5 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 6 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 7 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 8 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 9 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 10 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 11 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 12 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 13 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 14 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 15 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 16 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 17 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 18 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 19 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 20 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 21 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 22 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 23 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 24 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 25 - Machineryline
Nový obytný kontajner JD AH01 | Obraz 26 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/26
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: JD
Model: AH01
Rok výroby: 2026
Lokalizácia: Veľká Británia Leeds
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-30 10:00
Dátum zakončenia: 2026-10-03 20:00
Do začiatku zostalo: 23 dní 17:0
Dátum umiestnenia: 24. 8. 2026
Machineryline ID: DD52051
Kabína a komfort
WC
Stav
Stav: nový
Dodatočné informácie
V sklade 1
Dodatočné služby

Dodatočné informácie — Nový obytný kontajner JD AH01

Unused 2026 JD Industrial AH01 Apple House, One Bedrooms, With Shower Room, Washbasin, Toilet
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
obytné kontajnery JD rok výroby: od 2023
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
nový obytný kontajner JD EH01
1
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový obytný kontajner JD AH01
1
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový obytný kontajner JD EH03
1
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový obytný kontajner JD EH03
1
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový obytný kontajner JD EH01
1
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový obytný kontajner JD EH03
1
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový obytný kontajner JD AH01
1
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Veľká Británia, Doncaster
Commercial Vehicle Auctions Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový obytný kontajner Captok CK-LE20
1
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
nový obytný kontajner JD AH01
1
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový obytný kontajner JD EH01
1
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový obytný kontajner JD AH01
1
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový obytný kontajner JD EH01
1
dražba Dražba
Obytný kontajner
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Obytný kontajner
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu