Machineryline » Aukcia predajov zariadení » Aukcia predajov zariadení pre stavebné stroje » Aukcia predajov lyžíc » Aukcia predajov nakladacích lyžíc » Aukcia predajov nakladacích lyžíc Volvo » Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm »

Predám nakladaciu lyžicu Volvo Stora Bm prostredníctvom aukcie

Volvo Stora Bm
44,81 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 1 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 2 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 3 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 4 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 5 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 6 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 7 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 8 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 9 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 10 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 11 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 12 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 13 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 14 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 15 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 16 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 17 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 18 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 19 - Machineryline
Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm | Obraz 20 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/20
Začiatočná ponuka:
44,81 €
500 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Volvo
Model: Stora Bm
Lokalizácia: Švédsko Härnösand
Identifikačné číslo predajcu: 267289
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-10 10:11
Dátum umiestnenia: 2. 9. 2026
Opis
Šírka: 2 700 mm
Výška: 1 450 mm
Celkový rozmer: šírka - 2,7 m, výška - 1,45 m
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Nakladacia lyžica Volvo Stora Bm

Fabrikat: Volvo (Troligen)
Modell: Stora Bm
Djup: ca1300mm
Skopa
Mått & vikt
Övriga upplysningar
Säljarens kommentarer
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Nakladacia lyžica
Švédsko, Lycksele
Maskinera AB
Obráťte sa na predajcu
4 123 € 46 000 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Stugun
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
nakladacie lyžice Volvo
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 26,89 € 300 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba Dražba
Nakladacia lyžica
Švédsko, Mörbylånga
Maskinera AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 53,78 € 600 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Valdemarsvik
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 44,81 € 500 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 35,85 € 400 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Eslöv
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 44,81 € 500 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 44,81 € 500 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 268,90 € 3 000 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Härnösand
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 179,30 € 2 000 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Rosersberg
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 224,10 € 2 500 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Norrköping
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 358,50 € 4 000 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Upplands Väsby
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 537,80 € 6 000 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Rosersberg
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 268,90 € 3 000 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Rosersberg
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 179,30 € 2 000 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Klippan
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 53,78 € 600 SEK
Nakladacia lyžica
2005
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 53,78 € 600 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 53,78 € 600 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden