Machineryline » Aukcia predajov zariadení » Aukcia predajov zariadení pre stavebné stroje » Aukcia predajov lyžíc » Aukcia predajov nakladacích lyžíc » Aukcia predajov nakladacích lyžíc UFO » Nakladacia lyžica UFO Andre UFO Sprederskuffe til hjullaster - BM Feste »

Predám nakladaciu lyžicu UFO Andre UFO Sprederskuffe til hjullaster - BM Feste prostredníctvom aukcie

UFO Andre UFO Sprederskuffe til hjullaster - BM Feste
92,52 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nakladacia lyžica UFO Andre UFO Sprederskuffe til hjullaster - BM Feste - Machineryline
Nakladacia lyžica UFO Andre UFO Sprederskuffe til hjullaster - BM Feste | Obraz 1 - Machineryline
Nakladacia lyžica UFO Andre UFO Sprederskuffe til hjullaster - BM Feste | Obraz 2 - Machineryline
Nakladacia lyžica UFO Andre UFO Sprederskuffe til hjullaster - BM Feste | Obraz 3 - Machineryline
Nakladacia lyžica UFO Andre UFO Sprederskuffe til hjullaster - BM Feste | Obraz 4 - Machineryline
Nakladacia lyžica UFO Andre UFO Sprederskuffe til hjullaster - BM Feste | Obraz 5 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/5
Začiatočná ponuka:
92,52 €
1 000 NOK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: UFO
Model: Andre UFO Sprederskuffe til hjullaster - BM Feste
Rok výroby: 2003
Celková hmotnosť auta: 1 000 kg
Lokalizácia: Nórsko Silsand
Identifikačné číslo predajcu: 594703
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-25 16:21
Dátum zakončenia: 2026-09-03 14:38
Dátum umiestnenia: viac ako 1 mesiac
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Nakladacia lyžica UFO Andre UFO Sprederskuffe til hjullaster - BM Feste

CE-merket: Ja
Karosseritype: Annet
Hyttetype: Åpent
Tilleggshydraulikk: Nei
Samsvarserklæring: Nei
Vedlikeholdsavtale: Nei
merke: Andre
UFO Sprederskuffe
Årsmod 2003
BM-Feste
Serienr 1877
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
nakladacia lyžica Ålö nakladacia lyžica Ålö nakladacia lyžica Ålö
3
800 € Bez DPH
Nakladacia lyžica
2002
Nórsko, Nordland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
4 533 € 49 000 NOK
Nakladacia lyžica
Nórsko, HEIMDAL
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Nakladacia lyžica
2001
Nórsko, Nordland
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
3 608 € 39 000 NOK
Nakladacia lyžica
2000
Nórsko, HEIMDAL
Obráťte sa na predajcu
5 458 € 59 000 NOK
Nakladacia lyžica
2000
Nórsko, HEIMDAL
Obráťte sa na predajcu
dražba 185 € 2 000 NOK
Nakladacia lyžica
1900
Nórsko, Silsand
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Nakladacia lyžica
2007
Nórsko, Nordland
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 185 € 2 000 NOK
Nakladacia lyžica
Nórsko, Sør-Fron
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Nakladacia lyžica
Stav nový
Nórsko, Kongsvinger
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 138,80 € 1 500 NOK
Nakladacia lyžica
1991
Nórsko, Froland
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 74,01 € 800 NOK
Nakladacia lyžica
Nórsko, Stokke
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
3 238 € 35 000 NOK
Nakladacia lyžica
1998
Nórsko, HEIMDAL
Obráťte sa na predajcu
2 700 € Bez DPH
Nakladacia lyžica
1900
Nórsko, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Nakladacia lyžica
2024
Nórsko, Nordland
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
1 000 € Bez DPH
Nakladacia lyžica
1977
Nórsko, Telemark
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
3 238 € 35 000 NOK
Nakladacia lyžica
Nórsko, HEIMDAL
Obráťte sa na predajcu
900 € Bez DPH
Nakladacia lyžica
1900
Nórsko, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
1 000 € Bez DPH
Nakladacia lyžica
1900
Nórsko, Sogn Og Fjordane
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
2 683 € 29 000 NOK
Nakladacia lyžica
Nórsko, HEIMDAL
Obráťte sa na predajcu
22 110 € 239 000 NOK
Nakladacia lyžica
2022
Nórsko, HEIMDAL
Obráťte sa na predajcu