Machineryline » Aukcia predajov zariadení » Aukcia predajov zariadení pre stavebné stroje » Aukcia predajov lyžíc » Aukcia predajov nakladacích lyžíc » Aukcia predajov nakladacích lyžíc Caterpillar » Nakladacia lyžica Caterpillar Tandskopa CAT S70 »

Predám nakladaciu lyžicu Caterpillar Tandskopa CAT S70 prostredníctvom aukcie

Caterpillar Tandskopa CAT S70
197,20 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nakladacia lyžica Caterpillar Tandskopa CAT S70 - Machineryline
Nakladacia lyžica Caterpillar Tandskopa CAT S70 | Obraz 1 - Machineryline
Nakladacia lyžica Caterpillar Tandskopa CAT S70 | Obraz 2 - Machineryline
Nakladacia lyžica Caterpillar Tandskopa CAT S70 | Obraz 3 - Machineryline
Nakladacia lyžica Caterpillar Tandskopa CAT S70 | Obraz 4 - Machineryline
Nakladacia lyžica Caterpillar Tandskopa CAT S70 | Obraz 5 - Machineryline
Nakladacia lyžica Caterpillar Tandskopa CAT S70 | Obraz 6 - Machineryline
Nakladacia lyžica Caterpillar Tandskopa CAT S70 | Obraz 7 - Machineryline
Nakladacia lyžica Caterpillar Tandskopa CAT S70 | Obraz 8 - Machineryline
Nakladacia lyžica Caterpillar Tandskopa CAT S70 | Obraz 9 - Machineryline
Nakladacia lyžica Caterpillar Tandskopa CAT S70 | Obraz 10 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
1/10
Začiatočná ponuka:
197,20 €
Cena bez DPH
2 200 SEK
246,50 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Caterpillar
Model: Tandskopa CAT S70
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3274519
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-10 10:44
Dátum umiestnenia: 4. 9. 2026
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Nakladacia lyžica Caterpillar Tandskopa CAT S70

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 3 månadernaInformation från nuvarande ägare:Begagnad, glapp och slitage kan förekomma
Fäste: S70
Bredd (mm): 155cm
tillverkningsår: Information saknas
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 179,30 € 2 000 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 242 € 2 700 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 152,40 € 1 700 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 161,30 € 1 800 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 681,20 € 7 600 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 8,96 € 100 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 8,96 € 100 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 26,89 € 300 SEK
Nakladacia lyžica
1996
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 26,89 € 300 SEK
Nakladacia lyžica
1999
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 17,93 € 200 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 26,89 € 300 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 26,89 € 300 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 26,89 € 300 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 752,90 € 8 400 SEK
Nakladacia lyžica
2021
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 179,30 € 2 000 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Rosersberg
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 448,10 € 5 000 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 537,80 € 6 000 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 448,10 € 5 000 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 44,81 € 500 SEK
Nakladacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden