Predám multifunkčný nakladač 3.01 prostredníctvom aukcie

3.01
7 000 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nový multifunkčný nakladač 3.01 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 1 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 2 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 3 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 4 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 5 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 6 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 7 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 8 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 9 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 10 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 11 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 12 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 13 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 14 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 15 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 16 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 17 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 18 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 19 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 20 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 21 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 22 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 23 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 24 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 25 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 26 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 27 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 28 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 29 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 30 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 31 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 32 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 33 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 34 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 35 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 36 - Machineryline
Nový multifunkčný nakladač 3.01 | Obraz 37 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/37
Začiatočná ponuka:
7 000 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Rok výroby: 2026
Prvá registrácia: 2026
Doba prevádzky: 1 m/h
Celková hmotnosť auta: 2 550 kg
Lokalizácia: Belgicko Antwerp6502 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 350971328
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-18 20:00
Dátum zakončenia: 2026-09-02 20:00
Dátum umiestnenia: 25. 8. 2026
Motor
Výkon: 17.64 kW (24 HP)
Palivo: diesel
Stav
Stav: nový
Dodatočné informácie
Farba: sivý

Dodatočné informácie — Nový multifunkčný nakladač 3.01

Slovenský
Aukcia:
- Dátum uzávierky: 2 sep. 2026
Všeobecný stav: veľmi dobrý
Technický stav: veľmi dobrý
Optický stav: veľmi dobrý
Výrobné číslo: 260701635
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 8 000 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2026
Stav nový
1 m/h
Výkon 17.64 kW (24 HP) Palivo diesel
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 6 000 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2026
Stav nový
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 500 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2026
Stav nový
Výkon 41.9 kW (57 HP) Palivo diesel
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 6 000 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2015
1 573 m/h
Výkon 16.17 kW (22 HP) Palivo diesel
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
45 950 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2024
1 056 m/h
Výkon 35.28 kW (48 HP) Palivo diesel Nosnosť 1 630 kg Výška vykládky 2,48 m
Belgicko, Brugge
AB-Rent Machineverhuur BV
Obráťte sa na predajcu
19 750 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2024
380 m/h
Belgicko, Brasschaat
Bauwens Trading bvba
Obráťte sa na predajcu
41 500 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2024
235 m/h
Výkon 41.9 kW (57 HP) Výška vykládky 3,1 m Rýchlosť 17 km/h
Belgicko, Geraardsbergen
Crusher bv
Obráťte sa na predajcu
6 590 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2026
Stav nový
Výkon 10.29 kW (14 HP) Palivo benzín Nosnosť 300 kg Výška vykládky 1,92 m Rýchlosť 3,6 km/h
Poľsko, Dobrzykowice
Tur Poland Sp. z o.o.
Obráťte sa na predajcu
41 200 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2023
1 405 m/h
Výkon 35.28 kW (48 HP) Palivo diesel Nosnosť 1 630 kg Výška vykládky 2,48 m
Belgicko, Brugge
AB-Rent Machineverhuur BV
Obráťte sa na predajcu
29 950 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2023
544 m/h
Výkon 18.38 kW (25 HP) Palivo diesel Nosnosť 970 kg
Belgicko, Brugge
AB-Rent Machineverhuur BV
Obráťte sa na predajcu
6 721 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2026
Stav nový
Výkon 12 kW (16.33 HP) Palivo elektr. Nosnosť 800 kg Výška vykládky 1,78 m
Čína, Qingzhou
Qingzhou Zhongwei Machinery Co., Ltd.
Obráťte sa na predajcu
6 590 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2026
Stav nový
Výkon 10.29 kW (14 HP) Palivo benzín Nosnosť 300 kg Výška vykládky 1,92 m Rýchlosť 3,6 km/h
Poľsko, Dobrzykowice
Tur Poland Sp. z o.o.
Obráťte sa na predajcu
6 590 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2026
Stav nový
Výkon 10.29 kW (14 HP) Palivo benzín Nosnosť 300 kg Výška vykládky 1,92 m Rýchlosť 3,6 km/h
Poľsko, Dobrzykowice
Tur Poland Sp. z o.o.
Obráťte sa na predajcu
33 750 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2023
Stav nový
Výkon 17.64 kW (24 HP)
Belgicko, Moerbeke
Key-Tec BVBA
Obráťte sa na predajcu
8 750 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2026
1 m/h
Palivo elektr.
Holandsko, Scharsterbrug
Tolhoek Machinery
Obráťte sa na predajcu
dražba 15 000 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2020
5 930 m/h
Výkon 55.13 kW (75 HP) Palivo diesel
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
43 500 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2023
514 m/h
Výkon 41.16 kW (56 HP) Palivo diesel Nosnosť 1 900 kg Pohon 4x4 Výška vykládky 3,5 m Rýchlosť 30 km/h
Belgicko, Geraardsbergen
Crusher bv
Obráťte sa na predajcu
31 850 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2023
Stav nový
Výkon 18.38 kW (25 HP) Rýchlosť 20 km/h
Belgicko, Moerbeke
Key-Tec BVBA
Obráťte sa na predajcu
35 000 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2023
400 m/h
Výkon 18.38 kW (25 HP) Palivo diesel
Belgicko, Moerbeke
Key-Tec BVBA
Obráťte sa na predajcu
43 200 € Bez DPH
Multifunkčný nakladač
2023
896 m/h
Výkon 35.28 kW (48 HP) Palivo diesel Nosnosť 1 630 kg Výška vykládky 2,48 m
Belgicko, Brugge
AB-Rent Machineverhuur BV
Obráťte sa na predajcu