Predám mixovaciu lopatu GIYI prostredníctvom aukcie

GIYI
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nová mixovacia lopata GIYI - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 1 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 2 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 3 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 4 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 5 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 6 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 7 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 8 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 9 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 10 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 11 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 12 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 13 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 14 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 15 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 16 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 17 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 18 - Machineryline
Nová mixovacia lopata GIYI | Obraz 19 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/19
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Rok výroby: 2026
Lokalizácia: Nemecko Dormagen6659 km do "United States/Columbus"
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-02 09:00
Dátum zakončenia: 2026-09-04 19:00
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Machineryline ID: KX52168
Stav
Stav: nový
Dodatočné informácie
VIN: 200311470
V sklade 1

Dodatočné informácie — Nová mixovacia lopata GIYI

Unused 2026 GIYI Cement Mixing Bucket to suit Skidsteer Loader (3 of) - 200311470
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Iné zariadenia
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
6 900 € Bez DPH
Sklápacia nadstavba
2026
Stav nový
Objem 10 m³
Nemecko, Bovenden
Gassmann GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Hydraulická ruka
2026
Stav nový
Nemecko, Porta Westfalica
HD Truck Solutions GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
mixovacie lopaty rok výroby: od 2023
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
7 700 € Bez DPH
Karoséria platforma
2026
Nemecko, Bovenden
Gassmann GmbH
Obráťte sa na predajcu
7 500 € Bez DPH
Karoséria platforma
2026
Stav nový
Nemecko, Bovenden
Gassmann GmbH
Obráťte sa na predajcu
7 600 € Bez DPH
Sklápacia nadstavba
2026
Stav nový
Objem 11 m³
Nemecko, Bovenden
Gassmann GmbH
Obráťte sa na predajcu
7 900 € Bez DPH
Sklápacia nadstavba
2026
Stav nový
Objem 12 m³
Nemecko, Bovenden
Gassmann GmbH
Obráťte sa na predajcu
7 900 € Bez DPH
Sklápacia nadstavba
2026
Stav nový
Objem 12 m³
Nemecko, Bovenden
Gassmann GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Karoséria odťahovacie vozidlo
2026
Nemecko, Gommern Ot Vogelsang
Cena na požiadanie
Fekálna nadstavba
2026
Stav nový
31.29 HP (23 kW)
Nemecko, Kirchhundem
ALTRO-Tec GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Fekálna nadstavba
2026
Stav nový
31.29 HP (23 kW)
Nemecko, Kirchhundem
ALTRO-Tec GmbH
Obráťte sa na predajcu
nové nesene rozmetadlo Rauch AXEO 18.1 Q Winterdienststreuer nové nesene rozmetadlo Rauch AXEO 18.1 Q Winterdienststreuer nové nesene rozmetadlo Rauch AXEO 18.1 Q Winterdienststreuer
3
9 900 € Vrátane DPH
Nesene rozmetadlo
2026
Stav nový
Nemecko, Gross-Umstadt
Seippel Landmaschinen GmbH Land-, Forst- und Gartentechnik
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Fekálna nadstavba
2026
Stav nový
Nemecko, Schmallenberg
MARTINS GmbH
Obráťte sa na predajcu
6 900 € Bez DPH
Sklápacia nadstavba
2026
Stav nový
Objem 10 m³
Nemecko, Bovenden
Gassmann GmbH
Obráťte sa na predajcu
15 900 € Bez DPH
Cisternová nadstavba
2026
Stav nový
Objem 12 m³
Nemecko, Bovenden
Gassmann GmbH
Obráťte sa na predajcu
5 700 € Bez DPH
Karoséria platforma
2026
Nemecko, Bovenden
Gassmann GmbH
Obráťte sa na predajcu
1 048 € Bez DPH
Plachta
2026
Stav nový
Nemecko, Kastl
Fliegl Agro-Center GmbH
Obráťte sa na predajcu
8 632 € Bez DPH
Snežný pluh
2026
Stav nový
Nemecko, Kastl
Fliegl Agro-Center GmbH
Obráťte sa na predajcu
950 € Bez DPH
Nesene rozmetadlo
2026
Stav nový
Nemecko, Kastl
Fliegl Agro-Center GmbH
Obráťte sa na predajcu
5 700 € Bez DPH
Sklápacia nadstavba
2026
Nemecko, Bovenden
Gassmann GmbH
Obráťte sa na predajcu