Machineryline » Aukcia predajov stavebných strojov » Aukcia predajov rýpadlá » Aukcia predajov minirýpadiel » Aukcia predajov minirýpadiel Wacker Neuson » Minirýpadlo Wacker Neuson ET16 »

Predám minirýpadlo Wacker Neuson ET16 prostredníctvom aukcie

Wacker Neuson ET16
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Minirýpadlo Wacker Neuson ET16 - Machineryline
1/1
Požiadať o dodatočné fotografie
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Wacker Neuson
Model: ET16
Druh: minirýpadlo
Rok výroby: 2022
Lokalizácia: Veľká Británia Leeds
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-30 10:00
Dátum zakončenia: 2026-10-03 20:00
Do začiatku zostalo: 27 dní 15:34
Dátum umiestnenia: 27. 8. 2026
Machineryline ID: VM52132
Nápravy
Gumové pásy
Dodatočná kompletácia
Buldozérové vybavenie
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: WNCE0902C00004390
V sklade 1
Dodatočné služby

Dodatočné informácie — Minirýpadlo Wacker Neuson ET16

2022 Wacker Neuson ET16 Rubber Tracks, Blade, Offset, Piped, Expanding Undercarriage - WNCE0902C00004390
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
minirýpadlo Wacker Neuson ET16
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
944 m/h
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
minirýpadlo Wacker Neuson ET16
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
minirýpadlá Wacker Neuson rok výroby: od 2019
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
minirýpadlo Wacker Neuson ET16
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
584 m/h
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
minirýpadlo Wacker Neuson ET16
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
907 m/h
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2024
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2024
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2024
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
minirýpadlo Case CX55B
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
minirýpadlo Kubota KX080-4A2
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
minirýpadlo Sany SY35U
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
minirýpadlo Wacker Neuson 6003
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2017
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
minirýpadlo JCB 56Z-2 minirýpadlo JCB 56Z-2
2
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
minirýpadlo Hitachi ZX130LCN-7
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu