Machineryline » Aukcia predajov stavebných strojov » Aukcia predajov rýpadlá » Aukcia predajov minirýpadiel » Aukcia predajov minirýpadiel Takeuchi » Minirýpadlo Takeuchi TB216 »

Predám minirýpadlo Takeuchi TB216 prostredníctvom aukcie

Takeuchi TB216
7 492 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Minirýpadlo Takeuchi TB216 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 1 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 2 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 3 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 4 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 5 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 6 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 7 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 8 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 9 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 10 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 11 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 12 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 13 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 14 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 15 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 16 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 17 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 18 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 19 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 20 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 21 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 22 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 23 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 24 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 25 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 26 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 27 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 28 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 29 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 30 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 31 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 32 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 33 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 34 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 35 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 36 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 37 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 38 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 39 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 40 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 41 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 42 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 43 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 44 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 45 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 46 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 47 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 48 - Machineryline
Minirýpadlo Takeuchi TB216 | Obraz 49 - Machineryline
1/49
Začiatočná ponuka:
7 492 €
Cena bez DPH
56 000 DKK
9 365 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Takeuchi
Model: TB216
Druh: minirýpadlo
Rok výroby: 2017
Doba prevádzky: 1 118 m/h
Vlastná hmotnosť: 1 800 kg
Lokalizácia: Dánsko Tølløse6713 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 1421320
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-03 11:06
Dátum umiestnenia: 28. 8. 2026
Opis
Celkový rozmer: dĺžka - 3,9 m, výška - 2,3 m
Motor
Palivo: diesel
Nápravy
Šírka pásov: 230 mm
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 21600661

Dodatočné informácie — Minirýpadlo Takeuchi TB216

Funktionstestet ved auktionsoprettelse:Ja, funktionstestet af auktionsmæglerHvad omfattede funktionstesten:Motor startet og kørte
Kørsel / bevægelse testet
Arbejdsfunktion(er) testetInformation om brug:Genstanden har været brugt til udlejningInformation fra nuværende ejer:Ikke yderligere kendte fejl end normale utætheder og lækage ved en brugt maskine
Bæltetype: Gummi
Antal nøgler: 1
Bredde: 980 mm
CE-mærkning
Tilbehør
Skovl 30 cm
Planerskovl 100 cm
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 14 850 € 111 000 DKK
Minirýpadlo
2020
711 m/h
Palivo diesel
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 4 080 € 30 500 DKK
Teleskopický nakladač
2001
4 349 m/h
Výkon 12.2 HP (8.97 kW) Palivo diesel
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
Cena na požiadanie
Teleskopický nakladač
2017
3 131 m/h
Výkon 102 HP (75 kW) Nosnosť 4 000 kg Palivo diesel Výška zdvihu 17,55 m
Dánsko, Skive
Scantruck A/S
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
Cena na požiadanie
Teleskopický nakladač
2016
2 138 m/h
Výkon 102 HP (75 kW) Nosnosť 4 000 kg Palivo diesel Výška zdvihu 13,53 m Dĺžka vidiel 1,2 m
Dánsko, Skive
Scantruck A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Teleskopický nakladač
2016
2 912 m/h
Výkon 102 HP (75 kW) Nosnosť 4 000 kg Palivo diesel Výška zdvihu 17,55 m Dĺžka vidiel 1,2 m
Dánsko, Skive
Scantruck A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Teleskopický nakladač
2016
2 842 m/h
Výkon 102 HP (75 kW) Nosnosť 4 000 kg Palivo diesel Výška zdvihu 13,53 m Dĺžka vidiel 1,2 m
Dánsko, Skive
Scantruck A/S
Obráťte sa na predajcu
dražba 26 220 € 196 000 DKK
Teleskopický nakladač
2017
Pohon 4x4 Palivo diesel Rýchlosť 20 km/h Výška zdvihu 1,38 m
Dánsko, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Teleskopický nakladač
2019
1 419 m/h
Výkon 102 HP (75 kW) Nosnosť 4 000 kg Palivo diesel Výška zdvihu 13,53 m
Dánsko, Skive
Scantruck A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Teleskopický nakladač
2019
2 564 m/h
Výkon 74.78 HP (54.97 kW) Nosnosť 2 500 kg Palivo diesel Výška zdvihu 5,85 m
Dánsko, Skive
Scantruck A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Teleskopický nakladač
2019
2 260 m/h
Výkon 102 HP (75 kW) Nosnosť 4 000 kg Palivo diesel Výška zdvihu 13,53 m
Dánsko, Skive
Scantruck A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Teleskopický nakladač
2020
3 176 m/h
Výkon 139 HP (102 kW) Nosnosť 4 000 kg Palivo diesel Výška zdvihu 9,6 m Dĺžka vidiel 1,2 m
Dánsko, Skive
Scantruck A/S
Obráťte sa na predajcu
dražba 8 830 € 66 000 DKK
Teleskopický nakladač
2 189 m/h
Výkon 18.22 HP (13.39 kW) Palivo diesel
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 8 696 € 65 000 DKK
Teleskopický nakladač
3 103 m/h
Výkon 23.93 HP (17.59 kW) Palivo diesel
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
Cena na požiadanie
Teleskopický nakladač
2020
2 271 m/h
Výkon 139 HP (102 kW) Nosnosť 4 000 kg Palivo diesel Výška zdvihu 9,6 m Dĺžka vidiel 1,2 m
Dánsko, Skive
Scantruck A/S
Obráťte sa na predajcu
dražba 5 218 € 39 000 DKK
Teleskopický nakladač
2 964 m/h
Výkon 15.23 HP (11.19 kW) Palivo diesel
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
Cena na požiadanie
Teleskopický nakladač
2020
2 224 m/h
Výkon 74.78 HP (54.97 kW) Nosnosť 4 000 kg Palivo diesel Výška zdvihu 13,53 m Dĺžka vidiel 1,2 m
Dánsko, Skive
Scantruck A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Teleskopický nakladač
2018
4 253 m/h
Výkon 139 HP (102 kW) Nosnosť 4 000 kg Palivo diesel Výška zdvihu 9,6 m Dĺžka vidiel 1,2 m
Dánsko, Skive
Scantruck A/S
Obráťte sa na predajcu
teleskopický nakladač Manitou MT625H Comfort ST5
1
Cena na požiadanie
Teleskopický nakladač
2021
2 052 m/h
Výkon 75 HP (55.13 kW) Nosnosť 2 500 kg Palivo diesel Výška zdvihu 5,85 m
Dánsko, Skive
Scantruck A/S
Obráťte sa na predajcu
dražba 37 060 € 277 000 DKK
Teleskopický nakladač
2019
3 419 m/h
Euro 5
Palivo diesel Rýchlosť 40 km/h Výška zdvihu 7 m
Dánsko, Lolland Falster
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
teleskopický nakladač Manitou MT625H Comfort ST5
1
Cena na požiadanie
Teleskopický nakladač
2021
2 836 m/h
Výkon 75 HP (55.13 kW) Nosnosť 2 500 kg Palivo diesel Výška zdvihu 5,85 m
Dánsko, Skive
Scantruck A/S
Obráťte sa na predajcu