Machineryline » Aukcia predajov stavebných strojov » Aukcia predajov rýpadlá » Aukcia predajov minirýpadiel » Aukcia predajov minirýpadiel Plus Power » Minirýpadlo Plus Power HCP-18S »
Ritchie Bros (Italy) Srl
Ritchie Bros (Italy) Srl
V predaji: 363 inzerátov
13 rokov v Machineryline
13 rokov v Machineryline

Predám minirýpadlo Plus Power HCP-18S prostredníctvom aukcie

Plus Power HCP-18S
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Minirýpadlo Plus Power HCP-18S - Machineryline
Minirýpadlo Plus Power HCP-18S | Obraz 1 - Machineryline
Minirýpadlo Plus Power HCP-18S | Obraz 2 - Machineryline
Minirýpadlo Plus Power HCP-18S | Obraz 3 - Machineryline
Minirýpadlo Plus Power HCP-18S | Obraz 4 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/4
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Plus Power
Model: HCP-18S
Druh: minirýpadlo
Rok výroby: 2026
Lokalizácia: Taliansko Caorso
Identifikačné číslo predajcu: 8BA145AC-3BAA-3EEC-8796-FA3D2806
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-10-01 09:00
Dátum zakončenia: 2026-10-02 19:00
Do začiatku zostalo: 26 dní 05:41
Dátum umiestnenia: viac ako 1 mesiac
Nápravy
Gumové pásy
Dodatočná kompletácia
Podkopová lopata
Radlica
Rýchla výmena príslušenstva
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: VT2511010020
Farba: červený
Dodatočné služby

Dodatočné informácie — Minirýpadlo Plus Power HCP-18S

Swing Boom
Auxiliary Hydraulic Plumbing
Backfill Blade
Manual Quick Coupler
Additional Cleanup Bucket
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2023
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2022
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2020
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2015
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2014
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2020
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2013
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2014
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2020
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2012
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2012
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2014
Taliansko, Caorso
Obráťte sa na predajcu