Nový Lonking CDM 6010
11 330 €
Minirýpadlo
2026
nový
Poľsko, Zduny, Wielkopolskie
Predám minirýpadlo Lonking CDM6010 prostredníctvom aukcie
Inzerát Predám minirýpadlo Lonking CDM6010 prostredníctvom aukcie bol predaný a nie je zahrnutý do vyhľadávania!
Podobné inzeráty
Nový Lonking CDM 6010
11 330 €
Minirýpadlo
2026
nový
Poľsko, Zduny, Wielkopolskie
JPC KV12
dražba
Minirýpadlo
2025
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Komatsu PC80MR-5
cena na požiadanie
Minirýpadlo
2025
262 m/h
Francúzsko, Sautron
Develon DX85R-7
cena na požiadanie
Minirýpadlo
2025
140 m/h
Francúzsko, Bon-Encontre
Nový Lonking CDM6010
12 200 €
Minirýpadlo
2026
nový
Španielsko, Almoradi
Predané




1/4
Značka:
Lonking
Model:
CDM6010
Druh:
minirýpadlo
Rok výroby:
2025
Lokalizácia:
Francúzsko
Cossé-Le-Vivien
Identifikačné číslo predajcu:
agora-415619
Dražba
1
Dátum trvania:
2026-08-21 15:00
Dátum zakončenia:
2026-09-01 20:05
Dátum umiestnenia:
31. 8. 2026
Motor
Palivo:
diesel
Nápravy
Gumové pásy
Dodatočná kompletácia
Podkopová lopata
Rýchla výmena príslušenstva
Stav
Stav:
pojazdené
Dodatočné informácie
Farba:
oranžový
Podobné inzeráty















Type de véhicule : MINI PELLE
Modèle : CDM6010
CE : OUI
Heures d'utilisation : 14
Energie : DIESEL
Nombre de godets : 3
Options - Equipements : Godets: 25/40/80 curage.;Attache rapide mécanique ULK
Poids à vide : 1T
Description : Mini pelle lonking CDM 6010 gamme pro.;poids 1T;Déport pied de flèche.;Moteur Yanmar
IMPORTANT : VENDU EN L'ETAT
Modalités de paiement : Paiement sous 7 jours par virement bancaire après réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Modalités de retrait : Retrait sur RDV à la charge de l'Acheteur après réception du paiement et autorisation de retrait. L'Acheteur dispose d'un délai de 15 jours calendaires pour retirer le bien
à compter de la réception du mail de confirmation d'enchère gagnante