Predám lyžicu na bager 36" prostredníctvom aukcie

36"
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Lyžica na bager 36" - Machineryline
Lyžica na bager 36" | Obraz 1 - Machineryline
Lyžica na bager 36" | Obraz 2 - Machineryline
Lyžica na bager 36" | Obraz 3 - Machineryline
Lyžica na bager 36" | Obraz 4 - Machineryline
Lyžica na bager 36" | Obraz 5 - Machineryline
Lyžica na bager 36" | Obraz 6 - Machineryline
Lyžica na bager 36" | Obraz 7 - Machineryline
Lyžica na bager 36" | Obraz 8 - Machineryline
Lyžica na bager 36" | Obraz 9 - Machineryline
Lyžica na bager 36" | Obraz 10 - Machineryline
Lyžica na bager 36" | Obraz 11 - Machineryline
Lyžica na bager 36" | Obraz 12 - Machineryline
Lyžica na bager 36" | Obraz 13 - Machineryline
Lyžica na bager 36" | Obraz 14 - Machineryline
Lyžica na bager 36" | Obraz 15 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/15
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Lokalizácia: Veľká Británia Leeds
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-30 10:00
Dátum zakončenia: 2026-10-03 20:00
Do začiatku zostalo: 25 dní 06:46
Dátum umiestnenia: včera
Machineryline ID: NP52223
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 140559801
V sklade 1

Dodatočné informácie — Lyžica na bager 36"

36" Digging Bucket - 140559801
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Pergola
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Iné zariadenia
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
lyžice na bager
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
Cena na požiadanie
Sklápacia nadstavba
2018
Veľká Británia, Halifax
Universal Commercial Vehicle Export
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Iné zariadenia
Veľká Británia, Doncaster
Commercial Vehicle Auctions Ltd
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Sklápacia nadstavba
2014
Veľká Británia, Doncaster
Commercial Vehicle Auctions Ltd
Obráťte sa na predajcu
750 € Bez DPH
Chladiaci agregat
2018
Veľká Británia
Obráťte sa na predajcu
chladiaci agregat CARRIER - VECTOR 1350
1
2 911 € 2 500 GBP
Chladiaci agregat
2014
Veľká Británia, London
Alfa Bravo Ltd
Obráťte sa na predajcu
chladiaci agregat THERMO KING - SLX 300 chladiaci agregat THERMO KING - SLX 300 chladiaci agregat THERMO KING - SLX 300
3
5 823 € 5 000 GBP
Chladiaci agregat
2013
Veľká Británia, London
Alfa Bravo Ltd
Obráťte sa na predajcu
4 658 € 4 000 GBP
Chladiaci agregat
2014
Veľká Británia, London
Alfa Bravo Ltd
Obráťte sa na predajcu
4 658 € 4 000 GBP
Chladiaci agregat
2015
Veľká Británia, London
Alfa Bravo Ltd
Obráťte sa na predajcu
3 843 € 3 300 GBP
Chladiaci agregat
2008
Veľká Británia
Coolmarket
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Snežný pluh
Veľká Británia, Doncaster
Commercial Vehicle Auctions Ltd
Obráťte sa na predajcu
15 630 €
Nadstavba sypača
2026
Stav nový
Veľká Británia
TICAB
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Chladiaci agregat
2013
Veľká Británia
Si Meditalk Limited
Obráťte sa na predajcu
chladiaci agregat Thermo King SLxE300 chladiaci agregat Thermo King SLxE300
2
4 000 €
Chladiaci agregat
Veľká Británia
Si Meditalk Limited
Obráťte sa na predajcu
chladiaci agregat CARRIER - VECTOR 1550 chladiaci agregat CARRIER - VECTOR 1550 chladiaci agregat CARRIER - VECTOR 1550
3
Cena na požiadanie
Chladiaci agregat
2018
Veľká Británia
Si Meditalk Limited
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Chladiaci agregat
Veľká Británia
Si Meditalk Limited
Obráťte sa na predajcu
nová pergola Lyals ALSHTC
1
dražba Dražba
Pergola
2026
Stav nový
Veľká Británia, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
1 200 €
Chladiaci agregat
2020
Veľká Británia
Obráťte sa na predajcu