Machineryline » Aukcia predajov priemyselných strojov » Aukcia predajov kovoobrábacích strojov » Aukcia predajov kovových sústruhov » Aukcia predajov kovových sústruhov Haas » Kovový sústruh Haas ST-20Y »

Predám kovový sústruh Haas ST-20Y prostredníctvom aukcie

Haas ST-20Y
6 854 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kovový sústruh Haas ST-20Y - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 1 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 2 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 3 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 4 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 5 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 6 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 7 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 8 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 9 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 10 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 11 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 12 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 13 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 14 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 15 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 16 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 17 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 18 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 19 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 20 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 21 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 22 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 23 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 24 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 25 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 26 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 27 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 28 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 29 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 30 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 31 - Machineryline
Kovový sústruh Haas ST-20Y | Obraz 32 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
1/32
Začiatočná ponuka:
6 854 €
Cena bez DPH
76 000 SEK
8 567,50 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Haas
Model: ST-20Y
Rok výroby: 2012
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3265457
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-01 11:44
Dátum umiestnenia: 26. 8. 2026
Opis
CNC
Celkový rozmer: 4 m × 2 m × 1,8 m
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 3094499

Dodatočné informácie — Kovový sústruh Haas ST-20Y

Funktionstestad vid fototillfälle:JaInformation om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felKommentar om skick från nuvarande ägare:Väldigt sparsamt använd, inga fel eller brister.Service:Information saknas
Lasthjälp med: Truck
drifttid: Feed cutting time: 108h // Power on time: 1855h
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2012
CNC Druh horizontálny Napätie 360/480
Dánsko, Odense
UCY Industrial GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
9 554 m/h
Druh horizontálny Pohyb po osi X 239 mm Pohyb po osi Z 826 mm
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
9 554 m/h
CNC Druh vertikálny
Nemecko, Baden-Baden
BRAUN Werkzeugmaschinen
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 6 800 € Bez DPH
Kovový sústruh
2012
Nemecko, Emsdetten
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
dražba 595,20 € 6 600 SEK
Kovový sústruh
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2014
5 316 m/h
Pohyb po osi X 213 mm Pohyb po osi Y 51 mm Pohyb po osi Z 572 mm Rýchlosť otáčania vretena 4 000 ot/min
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2015
36 056 m/h
Druh horizontálny Pohyb po osi X 200 mm Pohyb po osi Y 406 mm
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2008
Maximálna dĺžka otáčania 864 mm Maximálny priemer otáčania 432 mm Rýchlosť otáčania vretena 3 400 ot/min Obežný priemer nad uložením 762 mm Výkon 22 kW Napätie 360/480 Krajina výroby USA
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 7 000 € Bez DPH
Kovový sústruh
2014
Nemecko, Emsdetten
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 509 € 50 000 SEK
Kovový sústruh
2000
Druh univerzálne Obežný priemer nad uložením 840 mm Vzdialenosť medzi stredmi 5 000 mm
Švédsko, Karlstad
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2012
CNC Druh horizontálny Pohyb po osi X 280 mm Pohyb po osi Z 500 mm Rýchlosť otáčania vretena 3 800 ot/min
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2012
23 197 m/h
CNC Druh horizontálny Maximálna dĺžka otáčania 550 mm Maximálny priemer otáčania 50 mm Pohyb po osi X 160 mm Pohyb po osi Z 550 mm Rýchlosť otáčania vretena 5 000 ot/min Krajina výroby Nemecko
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2012
Taliansko, Berlingo (BS)
DE-MA CNC S.R.L.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2012
38 984 m/h
CNC Druh vertikálny
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
kovový sústruh Mazak QTN 250 MSY II kovový sústruh Mazak QTN 250 MSY II kovový sústruh Mazak QTN 250 MSY II
3
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2012
CNC Maximálny priemer otáčania 675 mm Pohyb po osi X 230 mm Pohyb po osi Z 575 mm Rýchlosť otáčania vretena 4 000 ot/min
Francúzsko, Rochetoirin
Gematec France
Obráťte sa na predajcu
kovový sústruh Citizen Cincom R 07 VI kovový sústruh Citizen Cincom R 07 VI kovový sústruh Citizen Cincom R 07 VI
3
29 500 €
Kovový sústruh
2012
Rýchlosť otáčania vretena 16 000 ot/min
Nemecko, Peiting
CNC BOTE
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2012
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2012
Belgicko, Deinze
APT International
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2007
Maximálny priemer otáčania 762 mm Priemer vretena 76 mm Rýchlosť otáčania vretena 3 400 ot/min
Slovensko, Buzica
IT EUROPE s.r.o.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2012
Maximálny priemer otáčania 230 mm Rýchlosť otáčania vretena 6 000 ot/min Napätie 400
Švajčiarsko, Gallen
ProdEq TradingGmbH
Obráťte sa na predajcu