Machineryline » Aukcia predajov priemyselných strojov » Aukcia predajov kovoobrábacích strojov » Aukcia predajov kovových sústruhov » Aukcia predajov kovových sústruhov Gildemeister » Kovový sústruh Gildemeister CTX 510 »

Predám kovový sústruh Gildemeister CTX 510 prostredníctvom aukcie

Gildemeister CTX 510
2 500 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kovový sústruh Gildemeister CTX 510 - Machineryline
Kovový sústruh Gildemeister CTX 510 | Obraz 1 - Machineryline
Kovový sústruh Gildemeister CTX 510 | Obraz 2 - Machineryline
Kovový sústruh Gildemeister CTX 510 | Obraz 3 - Machineryline
Kovový sústruh Gildemeister CTX 510 | Obraz 4 - Machineryline
Kovový sústruh Gildemeister CTX 510 | Obraz 5 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/5
Začiatočná ponuka:
2 500 €
Cena bez DPH
2 975 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Gildemeister
Model: CTX 510
Rok výroby: 2006-01
Lokalizácia: Nemecko Emsdetten6652 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: a25f8784f3684e4c94b253832bab826b
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-07-29 09:00
Dátum zakončenia: 2026-09-09 14:52
Dátum umiestnenia: 28. 8. 2026
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Kovový sústruh Gildemeister CTX 510

Serien-Nr.: 8043943221C, Baujahr: 2006, abgelesene Betriebsstunden: 58.426 h, abgelesene Spindelstunden: 19.813 h, Steuerung: HEIDENHAIN Plus IT, Werkzeugwechsler: VDI 40, 12-fach Scheibenrevolver, Bearbeitungsmaße: 0216: 350 mm, Länge: 1.000 mm, 1 Reinraumluftfilter, Späneförderer
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 2 250 € Bez DPH
Kovový sústruh
2007
Nemecko, Emsdetten
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
39 800 €
Kovový sústruh
2006
CNC Maximálna dĺžka otáčania 635 mm Pohyb po osi X 150 mm Pohyb po osi Y 80 mm Pohyb po osi Z 650 mm Rýchlosť otáčania vretena 5 000 ot/min
Nemecko, Peiting
CNC BOTE
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2006
Rýchlosť otáčania vretena 7 000 ot/min
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
kovové sústruhy Gildemeister rok výroby: od 2003 do 2009
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2006
Rýchlosť otáčania vretena 6 000 ot/min Výkon 18,5 kW
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
15 900 €
Kovový sústruh
2006
Maximálna dĺžka otáčania 1 050 mm Maximálny priemer otáčania 465 mm Pohyb po osi X 300 mm Pohyb po osi Z 1 050 mm Priemer vretena 95 mm Rýchlosť otáčania vretena 3 500 ot/min
Nemecko, Peiting
CNC BOTE
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2006
CNC Výkon 40 kW
Nemecko, Cologne
KW Maschinen GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2006
38 407 m/h
Pohyb po osi X 300 mm Pohyb po osi Z 650 mm Rýchlosť otáčania vretena 5 000 ot/min
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 100 € Bez DPH
Kovový sústruh
2011
Nemecko, Emsdetten
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2005
53 201 m/h
Maximálna dĺžka otáčania 1 585 mm Maximálny priemer otáčania 640 mm Pohyb po osi X 550 mm Pohyb po osi Y 220 mm Pohyb po osi Z 1 585 mm Rýchlosť otáčania vretena 4 000 ot/min
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2007
35.35 HP (25.98 kW)
CNC Druh horizontálny Maximálna dĺžka otáčania 650 mm Maximálny priemer otáčania 350 mm Pohyb po osi X 175 mm Pohyb po osi Y 300 mm Pohyb po osi Z 650 mm Rýchlosť otáčania vretena 5 000 ot/min Výkon 35 kW
Nemecko, Olching
Gläsener + Schmidt GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2004
Rýchlosť otáčania vretena 7 000 ot/min Výkon 37 kW
Nemecko, Oelde
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2008
CNC Rýchlosť otáčania vretena 8 000 ot/min Výkon 5,5 kW
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 6 800 € Bez DPH
Kovový sústruh
2012
Nemecko, Emsdetten
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2003
Výkon 6 kW Napätie 400
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
31 900 € Bez DPH
Kovový sústruh
2003
11 600 m/h
CNC Rýchlosť otáčania vretena 4 000 ot/min Krajina výroby Nemecko
Nemecko, Tirschenreuth
Zölch GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2003
5 137 m/h
CNC Druh horizontálny Maximálna dĺžka otáčania 445 mm Maximálny priemer otáčania 246 mm Pohyb po osi X 202 mm Pohyb po osi Z 450 mm Rýchlosť otáčania vretena 6 000 ot/min Výkon 12 kW
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 250 € Bez DPH
Kovový sústruh
Nemecko, Gaimersheim
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2010
29 229 m/h
CNC
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2002
Nemecko, Bühl-Weitenung
Hans Klein Werkzeugmaschinenhandel GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2002
CNC Maximálny priemer otáčania 500 mm Pohyb po osi Z 1 350 mm Rýchlosť otáčania vretena 3 000 ot/min Obežný priemer v prelomení noža 500 mm Obežný priemer nad priečnym suportom 290 mm Vzdialenosť medzi stredmi 1 000 mm
Nemecko, Cologne
KW Maschinen GmbH
Obráťte sa na predajcu